Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
29 września 2017

Wypadek na ulicy Pszczyńskiej. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na ulicy Pszczyńskiej. Jedna osoba w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W piątek około godziny 6:00 doszło do wypadku na ulicy Pszczyńskiej z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. 

Według relacji świadków zdarzenia na ulicy Pszczyńskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Korfantego doszło do wypadku, w którym wzięły udział dwa samochody osobowe. Najprawdopodobniej samochód marki Peugeot wymusił pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Ford, w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i utknął w studzience kanalizacyjnej. Na miejsce przybyły dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz ratownictwo medyczne, które zabrało jednego poszkodowanego do szpitala.

Mimo że pogoda jest dobra, uważajcie na drogach i zachowajcie ostrożność! 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość30.09.2017 9:07

Najlepszy widok z eLką, to wychylony do pasa, przez przez okno instruktor krzyczący do kolegi, który jechał elką za nim.

Gość29.09.2017 21:13

@ ginter

Co oblałeś u niej czy ona cię olała? Bo wszędzie wypisujesz o niej. Fakt faktem "L" to zgroza na ulicach i kursanci sami się szkolą bo instruktorzy zajęci laptopem albo telefonem.

ginter29.09.2017 15:02

Na drogach jastrzębia szczególną uwagę zwrócić na czerwona Elkę marki toyota yaris o początkowych numerach rejestracji SR w środku instruktorka brunetka prawdopodobnie niepoczytalna lub pod wpływem alkoholu bądź jakichs lekarstw zalecam szczególną ostrożność ta pani ma nierówno pod sufitem.

Kierowca29.09.2017 13:33

Kolejny głupek, pędzący na złamanie karku. Powinien zapłacić z własnej kieszeni za wyrządzone szkody. Ubezpieczyciel w takim wypadku, powinien tylko wypłacić pieniądze jako pomoc poszkodowanym, z żądaniem ich zwrotu, po udowodnieniu, że sprawca jest winny poważnego wykroczenia przepisów.