Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
29 września 2017

Wypadek na ulicy Pszczyńskiej. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na ulicy Pszczyńskiej. Jedna osoba w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W piątek około godziny 6:00 doszło do wypadku na ulicy Pszczyńskiej z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. 

Według relacji świadków zdarzenia na ulicy Pszczyńskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Korfantego doszło do wypadku, w którym wzięły udział dwa samochody osobowe. Najprawdopodobniej samochód marki Peugeot wymusił pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Ford, w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i utknął w studzience kanalizacyjnej. Na miejsce przybyły dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz ratownictwo medyczne, które zabrało jednego poszkodowanego do szpitala.

Mimo że pogoda jest dobra, uważajcie na drogach i zachowajcie ostrożność! 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Wsadził głowę do nocnika i trzeba było wezwać pomoc Wsadził głowę do nocnika i trzeba było wezwać pomoc

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość30.09.2017 9:07

Najlepszy widok z eLką, to wychylony do pasa, przez przez okno instruktor krzyczący do kolegi, który jechał elką za nim.

Gość29.09.2017 21:13

@ ginter

Co oblałeś u niej czy ona cię olała? Bo wszędzie wypisujesz o niej. Fakt faktem "L" to zgroza na ulicach i kursanci sami się szkolą bo instruktorzy zajęci laptopem albo telefonem.

ginter29.09.2017 15:02

Na drogach jastrzębia szczególną uwagę zwrócić na czerwona Elkę marki toyota yaris o początkowych numerach rejestracji SR w środku instruktorka brunetka prawdopodobnie niepoczytalna lub pod wpływem alkoholu bądź jakichs lekarstw zalecam szczególną ostrożność ta pani ma nierówno pod sufitem.

Kierowca29.09.2017 13:33

Kolejny głupek, pędzący na złamanie karku. Powinien zapłacić z własnej kieszeni za wyrządzone szkody. Ubezpieczyciel w takim wypadku, powinien tylko wypłacić pieniądze jako pomoc poszkodowanym, z żądaniem ich zwrotu, po udowodnieniu, że sprawca jest winny poważnego wykroczenia przepisów.