Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
EkoOkna
2 października 2017

Zdewastowano miejsce pamięci zamordowanego Jacka

Zdewastowano miejsce pamięci zamordowanego Jacka
fot. facebook.com / Jacek Hyrć

W nocy z soboty na niedzielę miejsce zakatowania śp. Jacka Hrycia zostało zdewastowane. Rodzina, przyjaciele i znajomi z oburzeniem przyjęli ten fakt. Zapewniają, że nadal będą palić znicze i składać kwiaty w miejscu tragedii. 

- Nie wiem, jakim trzeba być człowiekiem, żeby pójść w miejsce, w którym ktoś stracił Zycie i porozbijać znicze, zniszczyć kwiaty, zrzucić zdjęcie na ziemię. A potem jeszcze to wszystko pozbierać i wyrzucić na trawnik po drugiej strony ulicy. Dla żony Jacka, dla nas jego przyjaciół oraz dla wielu ludzi z Jastrzębia, którzy Jacka znali, to miejsce jest przypomnieniem jak bardzo kruche jest ludzkie życie i jak niewiele potrzeba, żeby całe nasze plany legły w gruzach - wystarczy spotkać na swojej drodze złych ludzi. Będziemy nadal tam chodzić, palić znicze, kłaść kwiaty i spotykać się z tymi, którzy wciąż są poruszeni ogromem tej tragedii. Będziemy rozmawiać. I przede wszystkim nigdy nie pozwolimy zapomnieć o ty, co się stało - apeluje siostra zamordowanego Jacka. 

Do śmiertelnego pobicia 28-letniego Jacka Hrycia doszło w niedzielę, 4 czerwca. Jastrzębianin został zaatakowany przez sprawców z niewiadomych przyczyn na ulicy Sybiraków. W wyniku odniesionych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat, wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Piąty sprawca został doprowadzony przez rodzinę na Komendę Miejską Policji. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wizja lokalna na miejscu śmierci śp. Jacka Hrycia Wizja lokalna na miejscu śmierci śp. Jacka Hrycia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (70)
..do Lewak06.10.2017 23:54

mówią na to Wendetta, całe rodziny giną.... ale skutkowało!

...do oleolek06.10.2017 23:32

palisz jakieś zioło czy masz tak od urodzenia ?

Jaro04.10.2017 17:44

Tak na marginesie odnośnie bezpieczeństwa to Jeziorański się pewnie w grobie przewraca że ma taką ciemną "ulicę" w Jastrzębiu.

.. do oleolek04.10.2017 16:47

Kim ty jesteś ,że wypowiadasz się o czymś , czego sam nie rozumiesz ! Baranie zaśmiecając jedno z okien komentarzy !

oleolek04.10.2017 16:04

A czym on dla miasta zasłużył się , że otrzymał miejsce pamięci? Poniósł brutalną śmierć. Ale nie bawmy się jak mohery z warszawki w ustawianie krzyży i zdjęć po całym mieście. Wystarczy, że dookoła oblegają nas mafijne budynki kościołów, a sami księża narzekają na brak ludzi.

polka04.10.2017 10:11

ktoś tu pisze o cichym zaułku, to nie jest żaden cichy zaułek a samo centrum miasta, obok sklepu, banku, stacji paliw i 2 galerii... poza tym monitoring jest cały czas rozwijany ale niestety, kamery nie pomogą na idiotów-bo idiota nie myśli, on leje na oślep i nawet nie wie, że zabił. znam Dawida i Pawła, pomimo całej wcześniejszej sympatii do nich, mam nadzieję że pójdą za to pierdzieć na pół życia i nieraz ktoś im mordę obije. jeszcze jedno.. tak kończą bumelanci, bez porządnej pracy, bez ambicji i pomysłu, którzy zamiast wziąć się za porządne życie, siedzą i bakają pod blokiem. z nudów do łba odbija.

Lewak03.10.2017 23:11

Śmierć za śmierć, potem za tą śmierć następna śmierć i tak w kółko. Trudno potem powstrzymać zabijanie. Zemsta nigdy się nie kończy, tylko po jakimś czasie nikt nie wie od czego się zaczęło. Marzą wam się publiczne egzekucje, obyście nie byli głównymi bohaterami tych przedstawień. Im więcej śmierci wokół, tym ludzie się bardziej do niej przyzwyczajają.

Pokaż wszystkie opinie (70)