Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
4 października 2017

Dwa promile alkoholu zamieni na dwa lata więzienia

Dwa promile alkoholu zamieni na dwa lata więzienia

Mężczyzna mający w organizmie dwa promile alkoholu uszkodził na parkingu osiedlowym samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. Przyznał, że obawiał się konsekwencji prawnych. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na ulicy Pomorskiej. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu doprowadził do kolizji z innym samochodem, uszkodził go i uciekł. Będąca świadkiem zdarzenia 24-letnia jastrzębiankę powiadomiła Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce udali się natychmiast w rejon ulicy Pomorskiej, gdzie na parkingu zauważyli forda fiestę z uszkodzonym lusterkiem. Stróże prawa ustalili właściciela pojazdu i już po chwili zapukali do drzwi jego mieszkania. Jak się okazało, od 45-latka wyczuwalna była silna woń alkoholu i miał chwiejny krok. Jak sam oświadczył, przed chwilą wrócił do domu i przyznał się do spowodowania zdarzenia i kierowania pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialny kierujący dodał, iż z miejsca zdarzenia uciekł, ponieważ obawiał się konsekwencji prawnych. Jak się okazało, jastrzębianin podczas manewru omijania uderzył w prawidłowo zaparkowanego forda. Podejrzenia mieszkanki Jastrzębia-Zdroju okazały się słuszne. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny blisko 2 promile. W efekcie stróże prawa zatrzymali mu prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia - informuje KMP Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Janusz04.10.2017 10:10

Wszystko się dzieje na Pomorskiej.

Andrzej04.10.2017 9:30

Pije na konto tych 10 tysięcy

dysydent04.10.2017 8:54

Jaaaaaaaasne !!!! Już go widzę jak idzie za to siedzieć i to jeszcze na 2 lata !!!!

poszkodowany04.10.2017 8:45

Kolejny głupek. W więzieniu powinni się sami utrzymywać.