Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
4 października 2017

OWN: Po basenie oraz amfiteatrze nie ma śladu

OWN: Po basenie oraz amfiteatrze nie ma śladu
jastrzebieonline

Trwają prace modernizacyjne na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.  Ostatnie informacje z placu budowy to takie, że po basenie i amfiteatrze nie ma ani śladu. 

Pod koniec września ruszyły roboty związane z modernizacją Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.  Mieszkańcy z zainteresowaniem śledzą ich przebieg. Najnowsze doniesienia z placu budowy mówią o tym, że nie ma ani śladu po basenie i amfiteatrze. Ekipa budowlana sprawnie uporała się z likwidacją tych zdewastowanych obiektów. Na razie warunki pogodowe nie odbijają się w sposób negatywny na pracach wykonywanych na OWN.

Przypomnijmy, że OWN ma być gotowy w 2018 roku, a jego otwarcie przewiduje się w sezonie letnim. Obecnie wykonywane prace to pierwszy etap modernizacyjny, przewiduje on budowę amfiteatru, tężni i wodnego placu zabaw oraz urządzenie terenu zieleni.

Zobacz więcej zdjęć

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jaki był 2016 rok dla Jastrzębia? Jaki był 2016 rok dla Jastrzębia?

Miasto pozyskało ponad 18 mln zł. Powstaną m.in. ścieżki rowerowe Miasto pozyskało ponad 18 mln zł. Powstaną m.in. ścieżki rowerowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość05.10.2017 9:02

Niszczenie jest łatwe, z budową będzie gorzej.

SSJ04.10.2017 22:56

Piszcie co chcecie, ale ja tam mam jakieś dziwne uczucie. Pamiętam jak kilkanaście lat temu jako dzieciak taplałem się w tym brodziku i nie narzekałem, a cieszyłem mordę, i było fajnie. Jakaś cząska dzieciństwa została zniszczona.

Sjz04.10.2017 21:00

Basen powinien zostać. Nogi w tym bajorze nie zanurzę

gosc 04.10.2017 19:36

co zas sie wam polaczki nie podoba??? wiecznie niezadowolone cebulostwo

polgks04.10.2017 19:31

Przynajmniej po Janeckim coś zostanie!!!! Ogrom prac przed wyborami!!! On to zapoczątkował!!!

Do Lapa04.10.2017 15:53

Nie można ładnie napisać o tym co ty robisz. Jest to bardzo wredne działanie. Takie chwyty stosowali i nadal stosują UB-ecy, SB-cy i cała ta wredota, która działa na rzecz tej "słusznej" dziś partii. Ty, widać, jesteś z takich paskudnych charakterów, którzy za pieniądze zniszczą własne rodziny.
Długo czekaliśmy na tą inwestycję. OWN, niemal w centrum miasta a głęboko schowany może znów być miejscem wypoczynku dla nas, mieszkańców i naszych gości. Będzie czym się pochwalić i spędzić razem wolny czas. Ciebie to nie bawi, a nawet boli. Bo jesteś .....

Lapa04.10.2017 14:55

Prezydentrona i skarbol znów robią inwestycje kosztem pracowników.

Pokaż wszystkie opinie (17)