Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
4 października 2017

OWN: Po basenie oraz amfiteatrze nie ma śladu

OWN: Po basenie oraz amfiteatrze nie ma śladu
jastrzebieonline

Trwają prace modernizacyjne na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.  Ostatnie informacje z placu budowy to takie, że po basenie i amfiteatrze nie ma ani śladu. 

Pod koniec września ruszyły roboty związane z modernizacją Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.  Mieszkańcy z zainteresowaniem śledzą ich przebieg. Najnowsze doniesienia z placu budowy mówią o tym, że nie ma ani śladu po basenie i amfiteatrze. Ekipa budowlana sprawnie uporała się z likwidacją tych zdewastowanych obiektów. Na razie warunki pogodowe nie odbijają się w sposób negatywny na pracach wykonywanych na OWN.

Przypomnijmy, że OWN ma być gotowy w 2018 roku, a jego otwarcie przewiduje się w sezonie letnim. Obecnie wykonywane prace to pierwszy etap modernizacyjny, przewiduje on budowę amfiteatru, tężni i wodnego placu zabaw oraz urządzenie terenu zieleni.

Zobacz więcej zdjęć

Polub i udostępnij
Czytaj też

Browar opanuje Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego Browar opanuje Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego

Powstał  film promujący miasto Jastrzębie-Zdrój Powstał film promujący miasto Jastrzębie-Zdrój

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość05.10.2017 9:02

Niszczenie jest łatwe, z budową będzie gorzej.

SSJ04.10.2017 22:56

Piszcie co chcecie, ale ja tam mam jakieś dziwne uczucie. Pamiętam jak kilkanaście lat temu jako dzieciak taplałem się w tym brodziku i nie narzekałem, a cieszyłem mordę, i było fajnie. Jakaś cząska dzieciństwa została zniszczona.

Sjz04.10.2017 21:00

Basen powinien zostać. Nogi w tym bajorze nie zanurzę

gosc 04.10.2017 19:36

co zas sie wam polaczki nie podoba??? wiecznie niezadowolone cebulostwo

polgks04.10.2017 19:31

Przynajmniej po Janeckim coś zostanie!!!! Ogrom prac przed wyborami!!! On to zapoczątkował!!!

Do Lapa04.10.2017 15:53

Nie można ładnie napisać o tym co ty robisz. Jest to bardzo wredne działanie. Takie chwyty stosowali i nadal stosują UB-ecy, SB-cy i cała ta wredota, która działa na rzecz tej "słusznej" dziś partii. Ty, widać, jesteś z takich paskudnych charakterów, którzy za pieniądze zniszczą własne rodziny.
Długo czekaliśmy na tą inwestycję. OWN, niemal w centrum miasta a głęboko schowany może znów być miejscem wypoczynku dla nas, mieszkańców i naszych gości. Będzie czym się pochwalić i spędzić razem wolny czas. Ciebie to nie bawi, a nawet boli. Bo jesteś .....

Lapa04.10.2017 14:55

Prezydentrona i skarbol znów robią inwestycje kosztem pracowników.

Pokaż wszystkie opinie (17)