Spółdzielczy

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°16°
4 października 2017

Złota sztafeta z Jastrzębia-Zdroju

Złota sztafeta z Jastrzębia-Zdroju
kB MOSIR

Sztafeta męska Klubu Biegacza MOSIR Jastrzębie w składzie Włoch Andrzej, Krakowski Dawid, Swaski Kamil oraz Urbanek Łukasz wywalczyła złoty medal Mistrzostw Śląska w Sztafecie Olimpijskiej.

W samo południe zawodnicy KB MOSIR stanęli do walki w sztafecie olimpijskiej, która rozgrywana jest kolejno na dystansach 800m - 400m - 200m - 100m. Jastrzębianie okazali się bezkonkurencyjni pokonując drugą ekipę o prawie 3,5 sekundy. W ten sposób poprawili wynik z ubiegłego sezonu a tym samym podkręcili rekord klubowy o 6.71 sekundy! 

Sztafetę otworzył Włoch Andrzej, który miał do pokonania 800 m. Wyprowadzając naszą sztafetę na pierwszym miejscu, ułatwił zadanie Dawidowi Krakowskiemu, który powiększył przewagę pokonując 400m i przekazując pałeczkę Kamilowi Swalskiemu, który miał do pokonania dystans 200m. Kamil utrzymał prowadzenie a Łukasz Urbanek dokończył dzieła na ostatniej setce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka wicemistrzynią Śląska w biegach Jastrzębianka wicemistrzynią Śląska w biegach

Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Oko proroka04.10.2017 20:50

Brawa dla biegaczy szacunek, głębokie pokłony i tak trzymać oraz życzę dalszych sukcesów może miasto powinno w jakiś sposób ich nagrodzić za bardzo dobrą reklamę miasta ,powazanie dla trenerów i wychowawców mosir