Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
4 października 2017

Złota sztafeta z Jastrzębia-Zdroju

Złota sztafeta z Jastrzębia-Zdroju
kB MOSIR

Sztafeta męska Klubu Biegacza MOSIR Jastrzębie w składzie Włoch Andrzej, Krakowski Dawid, Swaski Kamil oraz Urbanek Łukasz wywalczyła złoty medal Mistrzostw Śląska w Sztafecie Olimpijskiej.

W samo południe zawodnicy KB MOSIR stanęli do walki w sztafecie olimpijskiej, która rozgrywana jest kolejno na dystansach 800m - 400m - 200m - 100m. Jastrzębianie okazali się bezkonkurencyjni pokonując drugą ekipę o prawie 3,5 sekundy. W ten sposób poprawili wynik z ubiegłego sezonu a tym samym podkręcili rekord klubowy o 6.71 sekundy! 

Sztafetę otworzył Włoch Andrzej, który miał do pokonania 800 m. Wyprowadzając naszą sztafetę na pierwszym miejscu, ułatwił zadanie Dawidowi Krakowskiemu, który powiększył przewagę pokonując 400m i przekazując pałeczkę Kamilowi Swalskiemu, który miał do pokonania dystans 200m. Kamil utrzymał prowadzenie a Łukasz Urbanek dokończył dzieła na ostatniej setce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Panie pomogły chorej dziewczynce Panie pomogły chorej dziewczynce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Oko proroka04.10.2017 20:50

Brawa dla biegaczy szacunek, głębokie pokłony i tak trzymać oraz życzę dalszych sukcesów może miasto powinno w jakiś sposób ich nagrodzić za bardzo dobrą reklamę miasta ,powazanie dla trenerów i wychowawców mosir