Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
5 października 2017

Uwaga objazdy! Remont ulicy Zdrojowej

Uwaga objazdy! Remont ulicy Zdrojowej
fot. UM Jastrzębie / Aneta Czarnocka-Kanik

Drogowcy przystępują do remontu ulicy Zdrojowej. Stara nawierzchnia jezdni zostanie sfrezowana i ułożona nowa asfaltobetonowa. Przeprowadzony będzie też remont chodnika.

- W poniedziałek, 9 października zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zabezpieczeniu prac przy rozbiórce nawierzchni asfaltowej poprzez ręczne kierowanie ruchem drogowym - informuje Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o., generalny wykonawca zadania.

Po zakończeniu tych robót, 10 października drogowcy przystąpią do kolejnego etapu, który obejmie wyłączenie z ruchu ul. Zdrojowej na odcinku od Ronda Dolnego do skrzyżowania z ul. Dworcową.

Objazd będzie się odbywał ulicami: Pszczyńską, Grodzką, Północną, Sybiraków, al. Piłsudskiego i 11 Listopada. Prace pochłonął prawie 1,4 mln zł, z czego ponad 300 tys. zł dofinansowania nasze miasto pozyskało z budżetu państwa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego? Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
gość 107.10.2017 14:11

Pewnie był bardzo niewygodny

zdumiony06.10.2017 6:00

Czy ktoś się ze mną zgodzi że remontu bardziej potrzebuje ulica Północna? Czy władze tego nie dostrzegają?
Dodam, że codziennie jeżdżę ulicą Zdrojową i sądzę że nie jest najgorsza - natomiast jadąc raz na jakiś czas północną to szczerze powiem nie wiem gdzie tam jest jakiś fragment asfaltu w całości (same łaty)

pytam05.10.2017 18:02

A gdzie wczorajsza informacja o odwiedzeniu Wodzisławia przez Andrzeja Dudę? To wymowny znak, jakie słabe ma poparcie i również jak wrednie działają ludziki z PiS.

inwestor05.10.2017 10:11

1,4 mln za 200 m asfaltu i trochę kostki brukowej , a wy za 78 mln chcecie podziemny dworzec .....

stoper05.10.2017 9:40

Czas start