Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
5 października 2017

Prokuratura: Zabójstwo, nie pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Prokuratura: Zabójstwo, nie pobicie ze skutkiem śmiertelnym
fot. facebook.com / Jacek Hyrć

Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego pobicia Jacka Hrycia. Jednemu z zatrzymanych postawiono zarzut zabójstwa, za które grozi dożywocie. 

Jak poinformował Prokurator Rejonowy Jacek Rzeszowski, na podstawie zebranego materiału dowodowego zmieniono  kwalifikację prawną zarzutu dla jednego z pięciu podejrzanych, biorących udział w śmiertelnym pobiciu Jacka Hrycia.

-  Zmiana dotyczy czynu  z art. 158 §3, czyli pobicie ze skutkiem śmiertelnym na art. 148 §1 - zabójstwo. Za ten czyn grozi od 8 do 25 lat więzienia lub dożywocie - mówił prokurator.

Prokurator odmawia podania dalszych informacji ze względu na dobro śledztwa.

Do śmiertelnego pobicia 28-letniego Jacka Hrycia doszło w niedzielę, 4 czerwca. Jastrzębianin został zaatakowany przez sprawców z niewiadomych przyczyn na ulicy Sybiraków. W wyniku odniesionych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat, wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Piąty sprawca został doprowadzony przez rodzinę na Komendę Miejską Policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
fan kina08.10.2017 23:55

do korei płn wysłać na łogry i ogupić psychicznie zeby niewiedzieli jak się nazywali a pózniej kulka w łeb
\

ola08.10.2017 14:03

A co sie stalo z ostatnia jastrzebska dziewica ? Dwoch sie o nia bilo ostatnio.

Kris07.10.2017 6:18

Utworzyć kolonie karną dla takich ludzi a nie posiłki dziennie i lekarza darmowego za nasze cięźko zarobione pieniądze.

Jastrzebianka06.10.2017 20:34

Popieram wypowiedź Łysego! Powinno tyrac a nie grzać dipy za nasze pieniądze. Chore prawo! Gdyby była kara śmierci dla takich gnojkow mogła bym być katem

Łysy06.10.2017 11:44

Jako podatnik żądam zmiany prawa. Sprawcy za nasze pieniądze będą mieli zapewnione jedzenie i pierwszeństwo do lekarza. Takie osoby powinny tyrać w ciężkich robotach aby chleb i wodę w więźieniu dostać. Tyrać pod celownikiem glocka a próba ucieczki = strzał.

Prezes 06.10.2017 6:39

Za np.psa to już by byli by ukarani, ale za człowieka to jeszcze mogą zostać uniewinnieni!

jsw06.10.2017 0:59

wszyscy do ciupy na długie lata razem ze smołką i bacą.... a ja się zajme waszymi dziewczynkami np. tak jak teraz się biorę za Żale...

Pokaż wszystkie opinie (21)