Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
6 października 2017

Policjanci odwiedzili jastrzębskie przedszkole

Policjanci odwiedzili jastrzębskie przedszkole
fot. KMP Jastrzębie

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odwiedzili Publiczne Przedszkole nr 6. Podczas wizyty rozmawiali z dziećmi o sytuacjach trudnych u niespodziewanych. 

Dzielnicowy st. sierż. Przemysław Kwiczala wraz z policjantką - podkom. Anetą Zacharjasz odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. Podczas spotkania mundurowa uczyła dzieci, jak należy się zachowywać w różnego rodzaju nagłych sytuacjach w domu, w przedszkolu i na ulicy. Szczególny nacisk stawiała na noszenie przez dzieci odblasków po zmroku.

Dzielnicowy opowiedział także, jak wygląda praca policjantów. Stróż prawa przypomniał najmłodszym numery alarmowe, jak zachować się podczas ataku groźnego psa i w przypadku zaczepek ze strony obcych osób. Wszystkie te informacje trzeba było tylko uporządkować, bowiem, jak pokazały przedszkolaki, ich wiedza na temat bezpieczeństwa jest bardzo duża. Dodatkowo dzieci mogły zobaczyć sprzęt, którym służy dzielnicowemu i przymierzyć policyjną czapkę. W ten sposób każdy przedszkolak mógł się poczuć jak prawdziwy policjant. Na koniec spotkania dzieci otrzymały od policjantów odblaski, aby być widocznym na drodze.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm z powodu  kota. Policja postawiona na nogi  Alarm z powodu kota. Policja postawiona na nogi

Samochód potrącił rowerzystę Samochód potrącił rowerzystę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość06.10.2017 13:40

Jeszcze tylko dzieci wierzą w to, że oni coś robią.