Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
6 października 2017

Wypadek przy galerii. Ranna w szpitalu

Wypadek przy galerii. Ranna w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W czwartek około godziny 19:00 wjazd z galerii handlowej przy ulicy Podhalańskiej został zablokowany. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. 

Według relacji świadków zdarzenia, w godzinach wieczornych, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Na miejsce przybyły dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, ratownictwo medyczne oraz policyjny patrol. Na ulicy Cieszyńskiej, przylegającej do galerii, ruch odbywał się wahadłowo. Mundurowi wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia. 

- W czwartek, o godzinie  19:08, doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Opel Corsa i Seat Exeo. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażackie. 29-letniej kobiecie udzielono pomocy przedmedycznej zakładając jej kołnierz ortopedyczny. Następnie przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego, który odwiózł poszkodowaną do szpitala. Strażacy zabezpieczyli i uprzątnęli miejsce wypadku, odłączyli akumulatory - poinformował bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna pociął sobie żyły Mężczyzna pociął sobie żyły

Przeżył wybuch metanu. Wyszedł ze szpitala Przeżył wybuch metanu. Wyszedł ze szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
.........06.10.2017 8:47

Jaki ma sens news o czymś co stało się wczoraj.

józwa06.10.2017 7:56

Masakryczne !!!!!!