Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
6 października 2017

Uwaga! Przygotujcie się na wzmożony hałas na Zofiówce

Uwaga! Przygotujcie się na wzmożony hałas na Zofiówce
fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy osiedla Zofiówka oraz ulic przyległych muszą przygotować się na to, że w przyszłym tygodniu w ich okolicy będzie głośno. 

Przyczyną większego poziomu hałasu będą działania podjęte przez PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A., Oddział Zofiówka. W czwartek, 12 października, firma przeprowadzi proces dmuchania kotła CFB.  

- W związku z tym będzie występował podwyższony poziom hałasu w okolicach TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A., Oddział Zofiówka oraz sąsiadujących ulic: Rybnickiej, Pszczyńskiej i Dębina - informuje PGNiG TERMIKA.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest znana przyczyna śmierci dwóch górników z Zofiówki Jest znana przyczyna śmierci dwóch górników z Zofiówki

Miejskie imprezy rozrywkowe odwołane Miejskie imprezy rozrywkowe odwołane

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
dakota07.10.2017 16:06

jak trzeba to trzeba, taka procedura.
byle się to nie odbywało w godzinach ciszy nocnej

Gość06.10.2017 22:35

@ do Gość 13:38
Dziś o 18:37

A ty myślisz że oni tam tylko jeden kociołek mają?

do Gość 13:3806.10.2017 18:37

U mnie grzeją od 2 tygodni albo dłużej. Już nie ma terminu na rozpoczęcie sezonu grzewczego. Firma sprzedająca ciepło, najchętniej grzała by przez cały rok. My możemy to ciepło kupować, jak bułki, czy pasztetową. Wystarczy odkręcić zawór w kaloryferach. I tak ma być. To jest normalny kraj. Ktoś nam oferuje towar. Tym razem w postaci ciepła. My go kupujemy, lub nie, jeśli zakręcimy zawór.
Ty chyba jesteś jeszcze w starym, złym systemie, gdy to państwo narzucało nam kiedy zaczyna się sezon grzewczy. Teraz, państwo może narzucić sezon na łowienie gatunku ryb, czy polowania na dzieje zwierzęta.
Ale sezon na głupotę, jak widać jest otwarty przez calusieńki rok. Tego się zmieni zarządzeniem. To mogą zmienić tylko ludziki.

Gość06.10.2017 14:33

@ Gość
Dziś o 13:38

To przed rozruchem tak się robi.Ale co ci będę tłumaczył jak ty na wszystkim się znasz, no prawie na wszystkim, no prawie na niczym tylko zrzędzić potrafisz.

Gość06.10.2017 13:38

Dopiero październik, daleko do sezonu grzewczego, a oni już dmuchają kocioł i wymieniają rury.

maszyniok06.10.2017 13:26

Myślałem że będą strzelać na 1000 m w poszukiwaniu węgla

Racja06.10.2017 11:20

Miasto się rozwija! Więcej pracy dla młodych !

Pokaż wszystkie opinie (8)