Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
9 października 2017

Jastrzębianki zdobyły złoto w boksie kobiet

Jastrzębianki zdobyły złoto w boksie kobiet
fot. Laura Grzyb / Facebook.com

Laura Grzyb i Klaudia Sołtys zdobyły złote medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet w Boksie.  Dziewczyny nie dały szans rywalkom. 

Laura Grzyb zmierzyła się w pojedynku finałowym z Pauliną Jakubczyk z Klubu Sportowego Róża Karlino, z którą jednogłośnie wygrała na punkty. Natomiast Klaudia Sołtys wygrała pojedynek już po pierwszej rundzie, kiedy rywalka nie była zdolna do dalszej walki.  Tak więc obie panie występujące w barwach Bokserskiego Klubu Sportowego "Jastrzębie" zdobyły dwa złote medale i stanęły na najwyższym podium.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość10.10.2017 14:59

Gratulacje! Jastrzębski boks wraca na najwyższy poziom!

Oko proroka10.10.2017 14:20

Szacunek dla tych dzielnych sportzmenek boks to ciężka dyscyplina oraz głębokie pokłony dla Pana Andrzeja Porebskiego dobra robota Tadek Wijas byłby dumny

Gość10.10.2017 8:26

Brawo!