Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
10 października 2017

Uciekał przed policją na wstecznym biegu

Uciekał przed policją na wstecznym biegu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kierowca samochodu nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej i zaczął uciekać przed policją. Po zatrzymaniu przez mundurowych okazało się, że powodem takiego zachowania były narkotyki, które znaleziono przy 22-letnim mężczyźnie. 

To miała być rutynowa kontrola drogowa. Jednak kierowca samochodu marki BMW na widok patrolu zaczął uciekać i to na wstecznym biegu. Po przejechaniu kilkunastu metrów zatrzymał się i wpadł w ręce policjantów.Zdarzenie miało miejsce w ubiegły piątek. 

- W trakcie kontroli policjanci znaleźli w samochodzie 22-latka szklany słoik z zawartością zielono-brązowego suszu. Substancją zabronioną okazała się marihuana. Ten sam susz znaleziono także w jego mieszkaniu. Łącznie kryminalni zabezpieczyli prawie 53 gram zabronionych substancji. 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Niewykluczone także, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem narkotyków, dlatego pobrano mu krew do badań - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Za posiadanie nielegalnego suszu mieszkańcowi Jastrzębia grożą 3 lata więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
smolka11.10.2017 9:12

"Ta winda jedzie do góry ? - A gdzie ma jechać w bok ? "

Do scoboca10.10.2017 15:21

Cofać raczej nie można do przodu ćwikło

seboc10.10.2017 8:46

To znaczy , że cofał do tyłu