Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
10 października 2017

Uciekał przed policją na wstecznym biegu

Uciekał przed policją na wstecznym biegu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kierowca samochodu nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej i zaczął uciekać przed policją. Po zatrzymaniu przez mundurowych okazało się, że powodem takiego zachowania były narkotyki, które znaleziono przy 22-letnim mężczyźnie. 

To miała być rutynowa kontrola drogowa. Jednak kierowca samochodu marki BMW na widok patrolu zaczął uciekać i to na wstecznym biegu. Po przejechaniu kilkunastu metrów zatrzymał się i wpadł w ręce policjantów.Zdarzenie miało miejsce w ubiegły piątek. 

- W trakcie kontroli policjanci znaleźli w samochodzie 22-latka szklany słoik z zawartością zielono-brązowego suszu. Substancją zabronioną okazała się marihuana. Ten sam susz znaleziono także w jego mieszkaniu. Łącznie kryminalni zabezpieczyli prawie 53 gram zabronionych substancji. 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Niewykluczone także, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem narkotyków, dlatego pobrano mu krew do badań - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Za posiadanie nielegalnego suszu mieszkańcowi Jastrzębia grożą 3 lata więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
smolka11.10.2017 9:12

"Ta winda jedzie do góry ? - A gdzie ma jechać w bok ? "

Do scoboca10.10.2017 15:21

Cofać raczej nie można do przodu ćwikło

seboc10.10.2017 8:46

To znaczy , że cofał do tyłu