Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
11 października 2017

Górnictwo: Otrzymają wyrównania z tytułu flapsów

Górnictwo: Otrzymają wyrównania z tytułu flapsów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pracownicy firmy Szkolenie i Górnictwo otrzymają wraz z październikową wypłatą bony żywnościowe o wartości 19 zł, a nie jak to było dotychczas 14 zł. Ustalenie te są wynikiem zakończenia sporu zbiorowego Związku Zawodowego "Jedność" z zarządem SiG.

Związek Zawodowy „Jedność”, działający w firmie Szkolenie i Górnictwo poinformował, że w dniu 3 października zawarł porozumienie z zarządem SiG w sprawie posiłków profilaktycznych.  Wartość bonów, żywnościowych, które otrzymują pracownicy wzrasta.

- Zgodnie z tym porozumieniem wysokość tzw. flapsów zostaje podniesiona z kwoty 14 zł do 19 zł z wyrównaniem za miesiąc wrzesień.  Uprawnieni pracownicy do otrzymywania posiłków, otrzymają wraz z wypłatą październikową bony za wrzesień w wysokości 19 zł za każdy przepracowany dzień - informuje  Związek Zawodowy „Jedność”. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Agencja Kosmiczna przedstawia dobre praktyki Jastrzębia  Agencja Kosmiczna przedstawia dobre praktyki Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Zofi6213.10.2017 8:29

My górnicy mamy się dobrze a jak tak bardzo zazdroscicie ze za dużo zarabiamy ze to wszystko nam się nie należy są przyjęcia zapraszamy i już skaczy się pisanie głupot!!

gebels12.10.2017 14:20

Flapsy aktywowac na kopalnianych stolowkach a nie za bony kupować proszki do prania i sracz taśmy.

Koli12.10.2017 13:59

Face im kase i niech idą się leczyć. Mózg zanika po metanie . Wiem oraz nie widzi że kase dostaną żeby na.pisiorow głosować. Czy ktoś widział ile spółka wydaje a śmieszna kase obiecyje

Rylok 12.10.2017 10:16

To myyyy Polacy !!!

Gość11.10.2017 23:03

@Taaaaaaaaaaaa
Zobacz po jakim czasie mogą iść na emeryturę nadmurówki wedle starego zapisu bo kilka lat temu nowo przyjęci mają ciut inaczej a potem szczekaj na Górników

Taaaa11.10.2017 21:33

Ryle to jednak maja pojechane w tych głowach wy powinniście zarabiać po 8 tysięcy i po 10 latach iść na metanową emeryturę

Marcin11.10.2017 19:36

I kogo to interesuje? Mój prezes podniósł wszystkim stawki, napiszecie ?

Pokaż wszystkie opinie (24)