Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
11 października 2017

Górnictwo: Otrzymają wyrównania z tytułu flapsów

Górnictwo: Otrzymają wyrównania z tytułu flapsów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pracownicy firmy Szkolenie i Górnictwo otrzymają wraz z październikową wypłatą bony żywnościowe o wartości 19 zł, a nie jak to było dotychczas 14 zł. Ustalenie te są wynikiem zakończenia sporu zbiorowego Związku Zawodowego "Jedność" z zarządem SiG.

Związek Zawodowy „Jedność”, działający w firmie Szkolenie i Górnictwo poinformował, że w dniu 3 października zawarł porozumienie z zarządem SiG w sprawie posiłków profilaktycznych.  Wartość bonów, żywnościowych, które otrzymują pracownicy wzrasta.

- Zgodnie z tym porozumieniem wysokość tzw. flapsów zostaje podniesiona z kwoty 14 zł do 19 zł z wyrównaniem za miesiąc wrzesień.  Uprawnieni pracownicy do otrzymywania posiłków, otrzymają wraz z wypłatą październikową bony za wrzesień w wysokości 19 zł za każdy przepracowany dzień - informuje  Związek Zawodowy „Jedność”. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Minister dziękuje górnikom za hart ducha Minister dziękuje górnikom za hart ducha

Gdzie powstanie nowa kopalnia? Gdzie powstanie nowa kopalnia?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Zofi6213.10.2017 8:29

My górnicy mamy się dobrze a jak tak bardzo zazdroscicie ze za dużo zarabiamy ze to wszystko nam się nie należy są przyjęcia zapraszamy i już skaczy się pisanie głupot!!

gebels12.10.2017 14:20

Flapsy aktywowac na kopalnianych stolowkach a nie za bony kupować proszki do prania i sracz taśmy.

Koli12.10.2017 13:59

Face im kase i niech idą się leczyć. Mózg zanika po metanie . Wiem oraz nie widzi że kase dostaną żeby na.pisiorow głosować. Czy ktoś widział ile spółka wydaje a śmieszna kase obiecyje

Rylok 12.10.2017 10:16

To myyyy Polacy !!!

Gość11.10.2017 23:03

@Taaaaaaaaaaaa
Zobacz po jakim czasie mogą iść na emeryturę nadmurówki wedle starego zapisu bo kilka lat temu nowo przyjęci mają ciut inaczej a potem szczekaj na Górników

Taaaa11.10.2017 21:33

Ryle to jednak maja pojechane w tych głowach wy powinniście zarabiać po 8 tysięcy i po 10 latach iść na metanową emeryturę

Marcin11.10.2017 19:36

I kogo to interesuje? Mój prezes podniósł wszystkim stawki, napiszecie ?

Pokaż wszystkie opinie (24)