Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
12 października 2017

Prezydent RP Andrzej Duda przyjął prezesa JSW

Prezydent RP Andrzej Duda przyjął prezesa JSW
fot. JSW S.A.

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon, wiceprezes JSW Innowacje Jacek Srokowski oraz dr Agnieszka Hankus – Kubica, Koordynator do Spraw Rozwoju w JSW byli gośćmi Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w związku z kolejną odsłoną projektu „Startupy w Pałacu”. 

Prezydencka inicjatywa ma na celu wsparcie innowacyjnych polskich firm i przedsięwzięć w zakresie znalezienia potencjalnych inwestorów, relacji biznesowych i rynków zbytu dla innowacyjnych rozwiązań. Na spotkanie z Prezydentem przedstawiciele JSW zostali zaproszeni, jako potencjalni partnerzy w rozwoju najlepszych startupów.

- Obecność przedstawicieli grupy JSW w Pałacu Prezydenckim była wyrazem docenienia ich zaangażowania w tworzenie i pozyskiwanie  unikatowych technologii jutra, związanych z rozwojem sieci sensorowych, wytwarzaniem paliw ekologicznych, ale także z pracami nad rozwojem  systemów bezzałogowych, mających zastosowanie nie tylko w górnictwie, ale w całym przemyśle. Kierunki tego rozwoju kilka miesięcy temu ogłosił prezes grupy JSW Daniel Ozon. Według przedstawicieli JSW Innowacje, rozwój nowoczesnych technologii wspierających przemysł, powinien stanowić przedmiot szczególnego zainteresowania i wsparcia ze strony państwa - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa .

„Startupy w Pałacu” to trzecia odsłona prezydenckiej inicjatywy polegającej na publicznej prezentacji najlepszych pomysłów z dziedziny innowacji i nowych technologii z udziałem przedstawicieli biznesu i nauki. Dwie pierwsze – „Startupy w pałacu – pierwsza edycja” i „Startupy B2B” odbyły się w marcu 2016 roku i wrześniu tego roku.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto będzie prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej? Kto będzie prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej?

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
ja14.10.2017 12:57

Ciekawe jak zagraniczna korporacja finansowa wcisła tego gościa do zarządu państwowej spółki.

Szafaroza Piotr13.10.2017 8:41

Emeryci wyrolowani BRAWO

Gość12.10.2017 12:02

A prezes JSW na kolanach dostępowałudiencji....?

cieć12.10.2017 9:07

Śmiejecie się z tych wyrolowanych emerytów to jest ta wasza innowacyjność gratulujemy

Aga12.10.2017 8:56

do emeryt

Deputaty dla emerytów zawiesili (przyjęli datę) 31.12.2011. Pracownikom zawiesili w 2015 to zanim poszedłeś na emeryturę to jeszcze trochę pobierales "węgiel". Nie bądź pazerny. Ty swoje zostałeś a teraz dostaną Ci, którzy nie mieli. Od nastepnego roku będziecie na równych prawach bo nikt z was nie dostanie i basta

.12.10.2017 8:45

JSW Innowacje...Innowacyjny system dopuszczania do Koryta+ i ukrywania oszustów Józefa i Waldemara...

bolek 12.10.2017 8:40

Lizusy, pojechali do pałacu tyłek mu...

Pokaż wszystkie opinie (9)