Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
12 października 2017

Kto podrzucił odpady przed blokiem na Miodowej?

Kto podrzucił odpady przed blokiem na Miodowej?
fot. SM "JAS-MOS"

Kiedy jeden z lokatorów Spółdzielni Mieszkaniowej „JAS-MOS” wyszedł  rano kilka dni temu  przed blok i zobaczył bałagan przed kontenerami na śmieci. Ktoś pod osłoną nocy urządził sobie prywatny skład opadów, na koszt spółdzielców z „JAS-MOS”. 

Wprawdzie lokatorzy mogą pozbywać się przedmiotów wielkogabarytowych, jednak to, co znalazło się na placu przy kontenerach, przy ulicy Miodowej przekroczyło wszelkie granice. Pojawiło się podejrzenie, że odpady - meble, wyposażenie łazienki, stare płyty i dykty nie pochodzą tylko z jednego mieszkania, a zostały w to miejsce celowo przywiezione.

- Należy wskazać na problem robienia wysypiska pod śmietnikiem. Pomimo, że są to odpady, to nie należy ich rozrzucać obok kontenerów. Wygląda to bardzo niechlujnie i budzi uzasadnioną odrazę wśród lokatorów. Ponadto zaskakujące jest, skąd lokator te odpady zwiózł przyczepką, bo raczej nie z domu. Służby Spółdzielni "JAS-MOS" i miasta uprzątnęły miejsce, ale trwa sprawdzanie z policją czy postępowanie - prawdopodobne zwożenie odpadów wielkogabarytowych - było zgodne z obecnymi przepisami - komentował sprawę Piotr Szereda, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „JAS-MOS”. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Za mało śmietników na odpady Za mało śmietników na odpady

Spalali meble w piecach Spalali meble w piecach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Gość16.10.2017 7:22

Specjalnie z ląd

ja15.10.2017 21:35

skąd...

Gość15.10.2017 15:21

ejc a ty śmieszny gorolu z kąd jesteś

ejc13.10.2017 14:45

hanys to nie człowiek a tym bardziej taki z niemieckim nazwiskiem.

Gość13.10.2017 13:20

Identyczna mebloscianke maja w domu Kiepscy

nieprecyzyjny tytuł13.10.2017 12:47

Co to znaczy podrzucił ? Ewidentnie widać, że ktoś zrobił remont, PRL-owskie starocie wyrzucił, resztki z łazienki. Nie podrzucił, a wyrzucił robiąc remont w swoim mieszkaniu w bloku !

rey13.10.2017 12:20

Hanysy z Gołkowic pozbierają na opał.

Pokaż wszystkie opinie (27)