Spółdzielczy

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
12 października 2017

Kto podrzucił odpady przed blokiem na Miodowej?

Kto podrzucił odpady przed blokiem na Miodowej?
fot. SM "JAS-MOS"

Kiedy jeden z lokatorów Spółdzielni Mieszkaniowej „JAS-MOS” wyszedł  rano kilka dni temu  przed blok i zobaczył bałagan przed kontenerami na śmieci. Ktoś pod osłoną nocy urządził sobie prywatny skład opadów, na koszt spółdzielców z „JAS-MOS”. 

Wprawdzie lokatorzy mogą pozbywać się przedmiotów wielkogabarytowych, jednak to, co znalazło się na placu przy kontenerach, przy ulicy Miodowej przekroczyło wszelkie granice. Pojawiło się podejrzenie, że odpady - meble, wyposażenie łazienki, stare płyty i dykty nie pochodzą tylko z jednego mieszkania, a zostały w to miejsce celowo przywiezione.

- Należy wskazać na problem robienia wysypiska pod śmietnikiem. Pomimo, że są to odpady, to nie należy ich rozrzucać obok kontenerów. Wygląda to bardzo niechlujnie i budzi uzasadnioną odrazę wśród lokatorów. Ponadto zaskakujące jest, skąd lokator te odpady zwiózł przyczepką, bo raczej nie z domu. Służby Spółdzielni "JAS-MOS" i miasta uprzątnęły miejsce, ale trwa sprawdzanie z policją czy postępowanie - prawdopodobne zwożenie odpadów wielkogabarytowych - było zgodne z obecnymi przepisami - komentował sprawę Piotr Szereda, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „JAS-MOS”. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chcą by częściej odbierano śmieci ze względu na owady. Ludzie protestują Chcą by częściej odbierano śmieci ze względu na owady. Ludzie protestują

Czy ktoś widział wandali? Poszukiwani świadkowie Czy ktoś widział wandali? Poszukiwani świadkowie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Gość16.10.2017 7:22

Specjalnie z ląd

ja15.10.2017 21:35

skąd...

Gość15.10.2017 15:21

ejc a ty śmieszny gorolu z kąd jesteś

ejc13.10.2017 14:45

hanys to nie człowiek a tym bardziej taki z niemieckim nazwiskiem.

Gość13.10.2017 13:20

Identyczna mebloscianke maja w domu Kiepscy

nieprecyzyjny tytuł13.10.2017 12:47

Co to znaczy podrzucił ? Ewidentnie widać, że ktoś zrobił remont, PRL-owskie starocie wyrzucił, resztki z łazienki. Nie podrzucił, a wyrzucił robiąc remont w swoim mieszkaniu w bloku !

rey13.10.2017 12:20

Hanysy z Gołkowic pozbierają na opał.

Pokaż wszystkie opinie (27)