Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
14 października 2017

Jastrzębska inwazja na Kraków - pobiegną w półmaratonie

Jastrzębska inwazja na Kraków - pobiegną w półmaratonie
fot. Cracovia Półmaraton

To już w niedzielę, 15 października.  W królewskim grodzie -  Krakowie odbędzie się Cracovia Półmaraton Królewski. Nie może na nim zabraknąć jastrzębian. 

Jastrzębską Inwazją na Kraków można uznać wyprawę biegaczy naszego miasta na półmaraton organizowany w grodzie Kraka. Wyjazd organizują: Klub Biegacza Fartlek, Kobiety na 5+ oraz Galopujące Ślimaki.

Kilkudziesięciu jastrzębian zamierza pokonać trasę o długości 21 097,5 m. Mają na to czas do trzech godzin. Część ekipy będzie dopingować biegaczy i zagrzewać ich do walki. To też się liczy, bo dobry doping potrafi dokonać cudów, kiedy trzeba się jeszcze zmobilizować, aby szczęśliwie dobiec do mety.

Trzymamy kciuki za jastrzębskich biegaczy i życzymy im szczęśliwego ukończenia maratonu oraz dobrych pozycji w klasyfikacji konkursowej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobiety pobiegły na 5+. Wygrała Aneta Suwaj Kobiety pobiegły na 5+. Wygrała Aneta Suwaj

Jastrzębianka wicemistrzynią Śląska w biegach Jastrzębianka wicemistrzynią Śląska w biegach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!