Spółdzielczy

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
16 października 2017

Anna Hetman będzie kandydować w wyborach prezydenckich

Anna Hetman będzie kandydować w wyborach prezydenckich
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prezydent Anna Hetman poinformowała, że będzie ponownie ubiegać się o urząd Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój. Nie  są znane nazwiska jej rywali. 

Na razie nie są znane pozostałe nazwiska osób, które będą kandydować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Mówi się o przewodniczącym Rady Miasta Łukaszu Kasza, a nawet o byłym prezydencie Marianie Janeckim. Swoją decyzję o starcie ogłosiła oficjalnie prezydent Anna Hetman.

- Moim celem jest realizacja zadań, których się podjęłam i spełnienie obietnic, które złożyłam mieszkańcom. Zmiany w mieście następują sukcesywnie. Mam wiele pomysłów i są zadania, które rozpoczęłam i które zamierzam zrealizować. Nie zostawiam spraw niezakończonych i w związku z tym będę kandydowała w przyszłorocznych wyborach prezydenckich – mówiła prezydent Anna Hetman. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Łukasz Kasza drugim kandydatem na prezydenta Łukasz Kasza drugim kandydatem na prezydenta

Na kogo głosują jastrzębianie? Przedstawiamy wyniki ankiety Na kogo głosują jastrzębianie? Przedstawiamy wyniki ankiety

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (84)
roler20.11.2017 20:28

A niby co robi radny Kasza? wszystkie banery w mieście obwieszczają, że daje sobie dmuchać w kaszę czy jakoś tak. Czy to nie przypadkiem jego kampania wyborcza?

obserwator19.10.2017 7:01

Analizując komentarze widać, że ludzie się wypowiedzieli. Na temat Kaszy jako potencjalnego kandydata - same negatywne komentarze z małymi wyjątkami. Zaś na temat obecnej P.Prezydent - większość pozytywnych. To mówi samo za siebie.

myślący18.10.2017 19:50

Pani Prezydent musi dokończyć inwestycje, które zostały rozpoczęte w pierwszej kadencji, więc mądry wyborca na Nią zagłosuje. Jedna kadencja to za mało czasu.

Daniel18.10.2017 11:45

Prezydentowa na pokaz. Lepiej zagłosować na kogoś nowego i zobaczyć rezultaty... a nóż widelec.. może się coś zmieni na lepsze.

ewa17.10.2017 20:02

widać ile dzieje sie w Zorach i Rybniku, u nas wieczne remonty dróg głównych, o bocznych nikt nie pamięta, latarnii brak, nie głosuję

baca17.10.2017 18:28

Kto ją wystawia na kandydata? Jest oczywiste, że tym razem nie wygra, nie ma żadnych szans. Pośniech i nerwówka są dla niej złym doradcą. Kto jeszcze wystartuje z PO?

Sowa17.10.2017 14:17

Pani Hetman na prezydenta się nie nadaje. Nie umie negocjoeać i zjednywać sobie przeciwników. Nie umie współpraciwać ze swoimi praciwnikami. Przy wystąpieniach publicznych obraża się i nie panuje nad nerwami. Jedyne co jej wychodzi to sesje fotograficzne.

Pokaż wszystkie opinie (84)