Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
16 października 2017

Anna Hetman będzie kandydować w wyborach prezydenckich

Anna Hetman będzie kandydować w wyborach prezydenckich
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prezydent Anna Hetman poinformowała, że będzie ponownie ubiegać się o urząd Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój. Nie  są znane nazwiska jej rywali. 

Na razie nie są znane pozostałe nazwiska osób, które będą kandydować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Mówi się o przewodniczącym Rady Miasta Łukaszu Kasza, a nawet o byłym prezydencie Marianie Janeckim. Swoją decyzję o starcie ogłosiła oficjalnie prezydent Anna Hetman.

- Moim celem jest realizacja zadań, których się podjęłam i spełnienie obietnic, które złożyłam mieszkańcom. Zmiany w mieście następują sukcesywnie. Mam wiele pomysłów i są zadania, które rozpoczęłam i które zamierzam zrealizować. Nie zostawiam spraw niezakończonych i w związku z tym będę kandydowała w przyszłorocznych wyborach prezydenckich – mówiła prezydent Anna Hetman. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie najbardziej ufają Jerzemu Buzkowi Jastrzębianie najbardziej ufają Jerzemu Buzkowi

Ślązacy w europarlamencie. Oficjalne wyniki Ślązacy w europarlamencie. Oficjalne wyniki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (84)
roler20.11.2017 20:28

A niby co robi radny Kasza? wszystkie banery w mieście obwieszczają, że daje sobie dmuchać w kaszę czy jakoś tak. Czy to nie przypadkiem jego kampania wyborcza?

obserwator19.10.2017 7:01

Analizując komentarze widać, że ludzie się wypowiedzieli. Na temat Kaszy jako potencjalnego kandydata - same negatywne komentarze z małymi wyjątkami. Zaś na temat obecnej P.Prezydent - większość pozytywnych. To mówi samo za siebie.

myślący18.10.2017 19:50

Pani Prezydent musi dokończyć inwestycje, które zostały rozpoczęte w pierwszej kadencji, więc mądry wyborca na Nią zagłosuje. Jedna kadencja to za mało czasu.

Daniel18.10.2017 11:45

Prezydentowa na pokaz. Lepiej zagłosować na kogoś nowego i zobaczyć rezultaty... a nóż widelec.. może się coś zmieni na lepsze.

ewa17.10.2017 20:02

widać ile dzieje sie w Zorach i Rybniku, u nas wieczne remonty dróg głównych, o bocznych nikt nie pamięta, latarnii brak, nie głosuję

baca17.10.2017 18:28

Kto ją wystawia na kandydata? Jest oczywiste, że tym razem nie wygra, nie ma żadnych szans. Pośniech i nerwówka są dla niej złym doradcą. Kto jeszcze wystartuje z PO?

Sowa17.10.2017 14:17

Pani Hetman na prezydenta się nie nadaje. Nie umie negocjoeać i zjednywać sobie przeciwników. Nie umie współpraciwać ze swoimi praciwnikami. Przy wystąpieniach publicznych obraża się i nie panuje nad nerwami. Jedyne co jej wychodzi to sesje fotograficzne.

Pokaż wszystkie opinie (84)