Lista nr 18 - Koalicja Anny Hetman

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
x
16 października 2017

Dwóch mężczyzn nie chciało dalej żyć

Dwóch mężczyzn nie chciało dalej żyć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w dalszym ciągu napływają sygnały od osób, które nie chcą dalej żyć i mają myśli samobójcze. 

W czwartek w godzinach wieczornych policjanci prowadzili poszukiwania mężczyzny w rejonie ulicy Połomskiej. 32-latek wyszedł z domu mówiąc, że nie chce dalej żyć. Zdenerwowana siostra powiadomiła służby ratunkowe. Desperata udało się odnaleźć i przekazać ratownictwu medycznemu.

Natomiast dzień wcześniej, bo w środę policjanci interweniowali w sprawie mężczyzny, który przebywał w rejonie ulicy Wrocławskiej, a wcześniej poinformował bliskich, że ma myśli samobójcze. Policjanci zatrzymali go do wytrzeźwienia. Nieoficjalnie wiadomo, że wpływ na postępowanie mężczyzny miała jego sytuacja w związku z byłą dziewczyną. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Młodzi ludzie popełniają samobójstwa Uwaga! Młodzi ludzie popełniają samobójstwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
mobi19.10.2017 14:51

Posłać takich do Wojska to im przejdzie

qw17.10.2017 21:29

a może pierwszy z ich prosił o pomoc a drugi żeby na niego zwrócic uwage

baca17.10.2017 18:31

Gdyby chcieli odebrać sobie życie to by nic nie mówili. Chcą żeby rodzina zainteresowała się nimi.

Józef17.10.2017 13:35

Wystarczy przeczytać komentarze na portalach miejskich, żeby zobaczyć ile wrogości jest w ludziach. Jak żyć w takim środowisku. A wojna coraz bliżej. Wy, nienawistni wszystkim, będziecie mogli się wykazać. Uczcie się walczyć, bo zginiecie w pierwszy dzień.

smolka do seboc17.10.2017 10:35

12 lat jeszcze prokurator.

do "Dziad"17.10.2017 10:02

Bo to jest wołanie o ratunek. Są załamani ale chcą żyć. Ale jak jesteś dziadem, w dodatku umysłowym to tego nie zrozumiesz aż sam się załamiesz i zrobisz tak samo. Najczęściej popełniający samobójstwa to ludzie delikatni, chcący pomagać innych, rozumiejący innych. Te uczucia działają przeciw nim, bo współczują.

seboc16.10.2017 23:10

A siostra ile ma lat ? :**********

Pokaż wszystkie opinie (12)