Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
16 października 2017

Dwóch mężczyzn nie chciało dalej żyć

Dwóch mężczyzn nie chciało dalej żyć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w dalszym ciągu napływają sygnały od osób, które nie chcą dalej żyć i mają myśli samobójcze. 

W czwartek w godzinach wieczornych policjanci prowadzili poszukiwania mężczyzny w rejonie ulicy Połomskiej. 32-latek wyszedł z domu mówiąc, że nie chce dalej żyć. Zdenerwowana siostra powiadomiła służby ratunkowe. Desperata udało się odnaleźć i przekazać ratownictwu medycznemu.

Natomiast dzień wcześniej, bo w środę policjanci interweniowali w sprawie mężczyzny, który przebywał w rejonie ulicy Wrocławskiej, a wcześniej poinformował bliskich, że ma myśli samobójcze. Policjanci zatrzymali go do wytrzeźwienia. Nieoficjalnie wiadomo, że wpływ na postępowanie mężczyzny miała jego sytuacja w związku z byłą dziewczyną. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta pocięła się nożem Kobieta pocięła się nożem

Uwaga! Młodzi ludzie popełniają samobójstwa Uwaga! Młodzi ludzie popełniają samobójstwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
mobi19.10.2017 14:51

Posłać takich do Wojska to im przejdzie

qw17.10.2017 21:29

a może pierwszy z ich prosił o pomoc a drugi żeby na niego zwrócic uwage

baca17.10.2017 18:31

Gdyby chcieli odebrać sobie życie to by nic nie mówili. Chcą żeby rodzina zainteresowała się nimi.

Józef17.10.2017 13:35

Wystarczy przeczytać komentarze na portalach miejskich, żeby zobaczyć ile wrogości jest w ludziach. Jak żyć w takim środowisku. A wojna coraz bliżej. Wy, nienawistni wszystkim, będziecie mogli się wykazać. Uczcie się walczyć, bo zginiecie w pierwszy dzień.

smolka do seboc17.10.2017 10:35

12 lat jeszcze prokurator.

do "Dziad"17.10.2017 10:02

Bo to jest wołanie o ratunek. Są załamani ale chcą żyć. Ale jak jesteś dziadem, w dodatku umysłowym to tego nie zrozumiesz aż sam się załamiesz i zrobisz tak samo. Najczęściej popełniający samobójstwa to ludzie delikatni, chcący pomagać innych, rozumiejący innych. Te uczucia działają przeciw nim, bo współczują.

seboc16.10.2017 23:10

A siostra ile ma lat ? :**********

Pokaż wszystkie opinie (12)