Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
17 października 2017

Seniorzy mogą skorzystać z darmowych szczepionek

Seniorzy mogą skorzystać z darmowych szczepionek
fot. pixabay

Sezon grypowy zbliża się wielkimi krokami. Jednym ze sposobów obrony przez chorobą jest szczepionka. Jastrzębscy seniorzy mogą bezpłatnie z niej skorzystać. 

Nowy program profilaktyczny Miasta Jastrzębie-Zdrój skierowany jest dla seniorów - osób powyżej 60 roku życia. Mogą oni skorzystać z bezpłatnej szczepionki przeciwko grypie, która jest rekomendowana przez Światową Organizację Zdrowia. Państwowy Zakład Higieny uznał ją za najskuteczniejszą w sezonie 2017/2018.

Zaszczepić można się w czterech miejscach: Medikorze przy ul. Wielkopolska 2a, Ośrodku Zdrowia przy ul. Kusocińskiego 23a, Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej przy ul. Górniczej 44 oraz Węglowej 4c. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom

Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
baca17.10.2017 18:32

Niech zaszczepi się sama i nikomu nie wciska kitu!

Andrzej17.10.2017 13:08

Do kontakt. A nie na kodziarzy i innych nowoczesnych Popaprańców?

gość17.10.2017 12:39

Jaką szczepionkę proponuję pani prezydent i jakie są skutki odczynów poszczepiennych. Gro seniorów ma darmowe talony z FOZ na szczepienie przeciw grypie i też z tego nie korzysta.

do kontakt17.10.2017 10:14

Musi być seniorem , mieć 60 lat i popierać mocną figurę , wtedy zostanie zaszczepiony i będzie odporny na ataki pisowców.

kontakt17.10.2017 9:12

Jakie warunki musi spełniać senior aby się zaszczepić?