Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
17 października 2017

Potrącenie pieszego na ul. Podhalańskiej. Ranny w szpitalu

Potrącenie pieszego na ul. Podhalańskiej. Ranny w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek około godziny 17:30 miało miejsce potrącenie pieszego, który przechodził ulicą Podhalańską w kierunku wejścia na Cmentarz Komunalny. 

Dzisiaj doszło do kolejnego potrącenia pieszego. Przechodnie znajdujący się na ulicy Podhalańskiej poinformowali Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju o potrąceniu pieszego, który przemieszczał się w kierunku cmentarza. Na miejsce przybyła zastęp strażacki,  policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne, które zajęło się poszkodowanym. Ofiarę wypadku odwieziono do szpitala.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało

Uwaga! Nadal ślisko na drogach (video) Uwaga! Nadal ślisko na drogach (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
smolka18.10.2017 12:42

Tak jak w tej reklamie. cyt. " chodzicie jak swiete krowy"

proste18.10.2017 10:41

czyli zmieńmy prawo na - pieszy nie ma pierwszenstwa i bedzie lepiej , każdy bedzie chciał pokazać swoją wysoką kulture i beda przepuszczac pieszych

LG18.10.2017 8:45

Dokładnie jak poprzednik napisał. Może i pieszy w Czechach pierwszeństwa nie ma, ale jak byłem tam parę razy na wyjazdach i poruszałem się po mieście pieszo, na każdych pasach byłem tak czy inaczej przepuszczany, każdy kierowca w Czechach bez kiwnięcia palcem zatrzymał mi się przed pasami. Słupki graniczne PL-CZ czynią niestety cuda, Polacy po drugiej stronie granicy nagle kultury na drodze nabierają, ale i w drugą stronę, Czesi wjeżdżający do naszego kraju ją tracą. Dlaczego? Właśnie dlatego co też poprzednik wspomniał. Kwoty mandatów w Polsce są śmieszne. Skoro jeden z drugim może kupić auto za 100 tys. co parę lat, to takie 500zł mandatu to dla takiego pikuś.

Do Alex18.10.2017 8:08

Mniej wypadków u sąsiadów Czechów,bo tam w przeciwieństwie do nas-jeżdżą przepisowo,bo czeska policja wlepia surowe mandaty.Poza tym Polakom brakuje przede wszystkim kultury.Czy przez 24 godziny jesteś tylko i wyłącznie kierowcą?Czy czasami przechodzisz przez pasy?Wtedy też nazywasz siebie "święta krową"?

latarnia17.10.2017 21:18

Alex zabłysłeś jak sygnalizacja świetlna

do ginter17.10.2017 20:12

Niestety chodzę pieszo, nie mam auta. Masz rację, miejscami trzeba czekać dość długo nim ktoś nas przepuści. I tu apel do Policji= Kontrolujcie szybkość pojazdów w mieście a nie poza nim.
I tak jak napisałem auta może jadą za szybko ale ostrożności nigdy za wiele. Bo w starciu z autem nie mam szans.

ginter17.10.2017 19:55

Alex widac ze nigdy nie chodzisz pieszo a sprawa ma sie tak ze czasem trzeba bardzo długo czekać zanim jakieś auto łaskawie zatrzyma się.

Pokaż wszystkie opinie (10)