Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
17 października 2017

Potrącenie pieszego na ul. Podhalańskiej. Ranny w szpitalu

Potrącenie pieszego na ul. Podhalańskiej. Ranny w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek około godziny 17:30 miało miejsce potrącenie pieszego, który przechodził ulicą Podhalańską w kierunku wejścia na Cmentarz Komunalny. 

Dzisiaj doszło do kolejnego potrącenia pieszego. Przechodnie znajdujący się na ulicy Podhalańskiej poinformowali Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju o potrąceniu pieszego, który przemieszczał się w kierunku cmentarza. Na miejsce przybyła zastęp strażacki,  policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne, które zajęło się poszkodowanym. Ofiarę wypadku odwieziono do szpitala.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie na skrzyżowaniu.  Kobieta w szpitalu Zderzenie na skrzyżowaniu. Kobieta w szpitalu

Zderzenie samochodów na ul. 11 Listopada Zderzenie samochodów na ul. 11 Listopada

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
smolka18.10.2017 12:42

Tak jak w tej reklamie. cyt. " chodzicie jak swiete krowy"

proste18.10.2017 10:41

czyli zmieńmy prawo na - pieszy nie ma pierwszenstwa i bedzie lepiej , każdy bedzie chciał pokazać swoją wysoką kulture i beda przepuszczac pieszych

LG18.10.2017 8:45

Dokładnie jak poprzednik napisał. Może i pieszy w Czechach pierwszeństwa nie ma, ale jak byłem tam parę razy na wyjazdach i poruszałem się po mieście pieszo, na każdych pasach byłem tak czy inaczej przepuszczany, każdy kierowca w Czechach bez kiwnięcia palcem zatrzymał mi się przed pasami. Słupki graniczne PL-CZ czynią niestety cuda, Polacy po drugiej stronie granicy nagle kultury na drodze nabierają, ale i w drugą stronę, Czesi wjeżdżający do naszego kraju ją tracą. Dlaczego? Właśnie dlatego co też poprzednik wspomniał. Kwoty mandatów w Polsce są śmieszne. Skoro jeden z drugim może kupić auto za 100 tys. co parę lat, to takie 500zł mandatu to dla takiego pikuś.

Do Alex18.10.2017 8:08

Mniej wypadków u sąsiadów Czechów,bo tam w przeciwieństwie do nas-jeżdżą przepisowo,bo czeska policja wlepia surowe mandaty.Poza tym Polakom brakuje przede wszystkim kultury.Czy przez 24 godziny jesteś tylko i wyłącznie kierowcą?Czy czasami przechodzisz przez pasy?Wtedy też nazywasz siebie "święta krową"?

latarnia17.10.2017 21:18

Alex zabłysłeś jak sygnalizacja świetlna

do ginter17.10.2017 20:12

Niestety chodzę pieszo, nie mam auta. Masz rację, miejscami trzeba czekać dość długo nim ktoś nas przepuści. I tu apel do Policji= Kontrolujcie szybkość pojazdów w mieście a nie poza nim.
I tak jak napisałem auta może jadą za szybko ale ostrożności nigdy za wiele. Bo w starciu z autem nie mam szans.

ginter17.10.2017 19:55

Alex widac ze nigdy nie chodzisz pieszo a sprawa ma sie tak ze czasem trzeba bardzo długo czekać zanim jakieś auto łaskawie zatrzyma się.

Pokaż wszystkie opinie (10)