Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
18 października 2017

Kobieta w środku nocy wzywała pomocy

Kobieta w środku nocy wzywała pomocy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Podczas jednego z patroli straży miejskiej funkcjonariusze zauważyli szarpiącą się parę. Kobieta na widok funkcjonariuszy zaczęła wzywać pomocy. 

W ubiegły piątek, około godz. 23.30, podczas kontroli centrum miasta patrol Straży Miejskiej, w rejonie Galerii Handlowej „Jastrzębie”, zauważył, jak się okazało później, będącą pod wpływem alkoholu, szarpiącą się parę.

- Kobieta na widok mundurowych zaczęła wzywać pomocy, mężczyzna, z którym przebywała wcześniej na pobliskiej dyskotece naruszył jej nietykalność cielesną. Uczestnik zdarzenia miał jednak zgoła odmienne zdanie na temat, wyrażając głośno i dobitnie dezaprobatę dla zachowania kobiety. Z uwagi na powyższe oraz próby użycia siły fizycznej wobec niej, mundurowi podjęli działania zmierzające do przywrócenia porządku publicznego - informuje Straż Miejska Jastrzębie-Zdrój.

Skłócona para została poinformowana o toku postępowania a na mężczyznę zostanie dodatkowo skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ochroń swój rower, wózek inwalidzki lub wózek dziecięcy Ochroń swój rower, wózek inwalidzki lub wózek dziecięcy

"Napad i pobicie na stacji paliw" "Napad i pobicie na stacji paliw"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość19.10.2017 15:04

Brawo,. Nie masz pojęcia o temacie a chcesz zabłysnąć .

Brawo18.10.2017 21:31

Brawo dla tej nie potrzebnej instytucji jaka jest Straz Miejska!!! Utrzymankowie i osoby ktore w Policji nie maja miejsca... po co oni?

Bronek18.10.2017 15:28

Para alkoholików , nic tylko się żenić .

seboc18.10.2017 13:02

Wymarzona przyszla matka.

smolka18.10.2017 12:40

Niewiem kto chodzi to tego klubu jeszcze

Marcin18.10.2017 12:36

Patola