Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
19 października 2017

Narkotyki w cukierku. Przestępcy coraz bardziej pomysłowi

Narkotyki w cukierku. Przestępcy coraz bardziej pomysłowi
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W cukierku typu „Mars” ukryte były narkotyki. Posiadacz tego rodzaju słodyczy odpowie za posiadanie substancji niedozwolonych. Na razie trafił do policyjnego aresztu. 

W czasie nocnego patrolu mundurowi skontrowali 34-letniego mieszkańca Żor. Próbował on ukryć przed stróżami prawa amfetaminę. Pomysłowość mężczyzny była nieograniczona, ponieważ narkotyki przechowywał w opakowaniu popularnego cukierka.

- Jastrzębscy mundurowi nauczeni doświadczeniem wykazali się czujnością i po sprawdzeniu zawiniątka okazało się, że w środku zamiast cukierka znajdował się biały proszek. W wyniku przeprowadzonego wstępnego badania okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Ponadto, 34-letni jastrzębianin, który swym zachowaniem zwrócił uwagę policjantów stał obok samochodu marki Mazda, w którym siedziały jeszcze 4 inne osoby -  informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jeden z pasażerów siedzący na tylnej kanapie wiedząc już, jaki jest cel interwencji, sam wyjął na kanapę dwa woreczki, które również były wypełnione białym proszkiem. Badanie potwierdziło, że była to również amfetamina. Pasażerem okazał się 21-letni mieszkaniec Żor. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w jastrzębskiej komendzie. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie 10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Karać20.10.2017 9:55

Tylko kara śmieci jest adekwatnym rozwiązaniem. Woreczki z amfą nie są do wykorzystania przez tych drani, lecz do sprzedaży. I za to kara ŚMIERCI.
Seboc i Patola! Głupie komentarze zostawcie sobie dla swych równie błyskotliwych znajomych.

seboc19.10.2017 23:53

Byl juz "cukierkowy zlodziej", teraz "cukierowy narkoman", ciekawe kto bedzie nastepny... W szkole mowili ze slodycze szkodza.

Patola19.10.2017 20:20

Cukierkowy narkomani.