Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 października 2017, Publicystyka

Będzie nowy blok. Są plany, aby zabudować kolejne

Będzie nowy blok. Są plany, aby zabudować kolejne
fot. jastrzebieonline.pl

Po 10 latach TBS zbuduje budynek wielorodzinny. Znajdzie się w nim 27 mieszkań o różnym standardzie. Kto dostanie mieszkania? Ile to będzie kosztować? Kiedy lokatorzy wprowadza się do bloku? Ile będzie kosztować jego wybudowanie. Na te i inne pytania odpowiada Ernest Famulski, prezes TBS Daszek. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Nie ma już dworca w Zdroju. Został spalony i rozebrany  Nie ma już dworca w Zdroju. Został spalony i rozebrany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Niki29.10.2017 21:02

Zanim wprowadzicie się do TBS proponuję sprawdzić Umowę Wynajęcia lokalu/mieszkania, a w szczególności pkt o uwolnionym czynszu, z którego Zarząd bardzo chętnie korzysta. I pamiętajcie, że jesteście tam TYLKO najemcą a nigdy właścicielem.

Ton22.10.2017 19:15

Do Achim. To ty spadaj na drzewo. A nie każesz innym wypadać. Znalazł się buraczany, który myśli że jak ktoś ma inne zdanie na temat TBS-u to już nie może tu przedstawić. Szkoda tylko,że tam jest ta Jagódka, gdzie spokoju to ci mieszkający z przodu nie mają. Mieszkałem to wiem,ale kazdy sobie wybiera.

Tom21.10.2017 10:35

Marcelina nie wiem co piszesz. Tbs zgodził się na szybsze rozwiązanie umowy, kaucję dostałem po 3 tygodniach. Partycypację szybciej niż w umowie bo po 3 miesiącach. Do tego premia prawie 12000 podobno jakaś rewaloryzacja. Dla mnie ok. Jeżeli czegoś nie wypłacili ci zgodnie z umową to idź do sądu.

Marcelina20.10.2017 20:48

Tylko po opuszczeniu mieszkania na partycypację czekać można w nieskończoność dla Prezesa mieszkańcy to zwykli najemcy bez żadnych praw....Odradzam

Gość20.10.2017 9:28

do taka prawda: doprecyzuj poprzedni Prezydent Miasta. O nowych mieszkaniach TBS mówiło się już 2011-12. Szumne zapowiedzi i nic nie zrobiono w tej sprawie. Taka jest prawda.

taka prawda20.10.2017 9:05

Poprzedni rząd nie robił nic w kwestii wspierania budownictwa społecznego...stąd nic się 10 lat nie działo. Niech Hetman sobie nie przypisuje sukcesów, bo pojawiły się dofinansowania i tylko głupiec by z nich nie skorzystał...

iwonka19.10.2017 22:34

Budować mieszkania w Jastrzębiu? Po co? Na co drugim bloku banery "sprzedam".

Pokaż wszystkie opinie (11)