Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
19 października 2017, Publicystyka

Będzie nowy blok. Są plany, aby zabudować kolejne

Będzie nowy blok. Są plany, aby zabudować kolejne
fot. jastrzebieonline.pl

Po 10 latach TBS zbuduje budynek wielorodzinny. Znajdzie się w nim 27 mieszkań o różnym standardzie. Kto dostanie mieszkania? Ile to będzie kosztować? Kiedy lokatorzy wprowadza się do bloku? Ile będzie kosztować jego wybudowanie. Na te i inne pytania odpowiada Ernest Famulski, prezes TBS Daszek. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Niki29.10.2017 21:02

Zanim wprowadzicie się do TBS proponuję sprawdzić Umowę Wynajęcia lokalu/mieszkania, a w szczególności pkt o uwolnionym czynszu, z którego Zarząd bardzo chętnie korzysta. I pamiętajcie, że jesteście tam TYLKO najemcą a nigdy właścicielem.

Ton22.10.2017 19:15

Do Achim. To ty spadaj na drzewo. A nie każesz innym wypadać. Znalazł się buraczany, który myśli że jak ktoś ma inne zdanie na temat TBS-u to już nie może tu przedstawić. Szkoda tylko,że tam jest ta Jagódka, gdzie spokoju to ci mieszkający z przodu nie mają. Mieszkałem to wiem,ale kazdy sobie wybiera.

Tom21.10.2017 10:35

Marcelina nie wiem co piszesz. Tbs zgodził się na szybsze rozwiązanie umowy, kaucję dostałem po 3 tygodniach. Partycypację szybciej niż w umowie bo po 3 miesiącach. Do tego premia prawie 12000 podobno jakaś rewaloryzacja. Dla mnie ok. Jeżeli czegoś nie wypłacili ci zgodnie z umową to idź do sądu.

Marcelina20.10.2017 20:48

Tylko po opuszczeniu mieszkania na partycypację czekać można w nieskończoność dla Prezesa mieszkańcy to zwykli najemcy bez żadnych praw....Odradzam

Gość20.10.2017 9:28

do taka prawda: doprecyzuj poprzedni Prezydent Miasta. O nowych mieszkaniach TBS mówiło się już 2011-12. Szumne zapowiedzi i nic nie zrobiono w tej sprawie. Taka jest prawda.

taka prawda20.10.2017 9:05

Poprzedni rząd nie robił nic w kwestii wspierania budownictwa społecznego...stąd nic się 10 lat nie działo. Niech Hetman sobie nie przypisuje sukcesów, bo pojawiły się dofinansowania i tylko głupiec by z nich nie skorzystał...

iwonka19.10.2017 22:34

Budować mieszkania w Jastrzębiu? Po co? Na co drugim bloku banery "sprzedam".

Pokaż wszystkie opinie (11)