Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
20 października 2017

Jastrzębscy strażacy znaleźli martwego mężczyznę

Jastrzębscy strażacy znaleźli martwego mężczyznę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pomoc jastrzębskich strażaków była konieczna, aby wydostać ciało zmarłego 59-latka, które znajdowało się w głębokim na 20 metrów dole. 

Henryk D. 59-letni pracownik zlikwidowanej kopalni „Krupiński”, nie odbił w poniedziałek dyskietki przy wyjściu z zakładu. W szatni pozostawił ubrania wyjściowe. Natychmiast przystąpiono do poszukiwania zaginionego zarówno na powierzchni jak i pod ziemią. W akcje poszukiwawczą było zaangażowanych 100 osób, policjanci, strażacy zawodowi oraz OSP.

Ciało poszukiwanego znaleziono w głębokim na 20 metrów dole - składzie kamienia. Wydostanie ciała na zewnątrz wymagało użycia sprzętu, którym dysponowali strażacy z Jastrzębia-Zdroju. Na miejsce wezwano pogotowie i poinformowano o wszystkim prokuratora. Została zarządzona sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość25.10.2017 0:30

sekcja zwłok musiala potwierdzic przyczyne zgonu..?! ktoś po prostu chce sie nachapać kasy kosztem śmierci tego człowieka!

Ar21.10.2017 20:02

Szkoda chłopa! Kondolencje dla rodziny !

seboc21.10.2017 10:57

Hmm niewiem co napisac ale pisze.

gosc do gosc20.10.2017 23:25

wiem, wiem tez ze jestem debilem

Do gosc20.10.2017 15:36

Jesteś żałosny

Gość20.10.2017 14:32

niesamowite należą się medale ,ordery i emerytura po 5 latach