Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
20 października 2017

Jastrzębscy strażacy znaleźli martwego mężczyznę

Jastrzębscy strażacy znaleźli martwego mężczyznę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pomoc jastrzębskich strażaków była konieczna, aby wydostać ciało zmarłego 59-latka, które znajdowało się w głębokim na 20 metrów dole. 

Henryk D. 59-letni pracownik zlikwidowanej kopalni „Krupiński”, nie odbił w poniedziałek dyskietki przy wyjściu z zakładu. W szatni pozostawił ubrania wyjściowe. Natychmiast przystąpiono do poszukiwania zaginionego zarówno na powierzchni jak i pod ziemią. W akcje poszukiwawczą było zaangażowanych 100 osób, policjanci, strażacy zawodowi oraz OSP.

Ciało poszukiwanego znaleziono w głębokim na 20 metrów dole - składzie kamienia. Wydostanie ciała na zewnątrz wymagało użycia sprzętu, którym dysponowali strażacy z Jastrzębia-Zdroju. Na miejsce wezwano pogotowie i poinformowano o wszystkim prokuratora. Została zarządzona sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Moszczenicy palił się garaż W Moszczenicy palił się garaż

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość25.10.2017 0:30

sekcja zwłok musiala potwierdzic przyczyne zgonu..?! ktoś po prostu chce sie nachapać kasy kosztem śmierci tego człowieka!

Ar21.10.2017 20:02

Szkoda chłopa! Kondolencje dla rodziny !

seboc21.10.2017 10:57

Hmm niewiem co napisac ale pisze.

gosc do gosc20.10.2017 23:25

wiem, wiem tez ze jestem debilem

Do gosc20.10.2017 15:36

Jesteś żałosny

Gość20.10.2017 14:32

niesamowite należą się medale ,ordery i emerytura po 5 latach