Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 0°°
21 października 2017

Jastrzębianin złotym medalistą mistrzostw Europy

Jastrzębianin Oskar Kozieł został złotym medalistą podczas 31. Mistrzostw Europy Kyokushin w Świnoujściu. W zawodach startowało 412 zawodników z 24 krajów w 37 kategoriach wagowych.

W mistrzostwach wystartowało, w barwach Polski, 3 zawodników z Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite. Oskar Kozieł został złotym medalistą mistrzostw w kategorii 14-15. Polacy wywalczyli w sumie ponad 40 medali, w tym sześć złotych, co dało naszej reprezentacji drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Sędzią głównym mistrzostw był prezydent Europejskiej Federacji Kyokushin Antonio Pinero z Hiszpanii.