Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 października 2017

Wypadek w kopalni Zofiówka. Ranny w szpitalu

Wypadek w kopalni Zofiówka. Ranny w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Klika dni temu w kopalni Zofiówka miał miejsce wypadek pod ziemią. Poważnie ranny górnik został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

- 26-letni górnik, pracownik Jastrzębskiej Spółki Węglowej, uległ wypadkowi. Do zdarzenia doszło w przekopie. Mężczyzna idąc z bocznego chodnika nie zachował należytej ostrożności i wszedł pod nadjeżdżającą lokomotywę w wyniku czego ma złamane dwie nogi. Rannemu została udzielona pomoc medyczna. Został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju - poinformowała rzecznik Jastrzębskiej Spółki Węglowej Katarzyna Jabłońska-Bajer. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Zderzenie czterech pojazdów Zderzenie czterech pojazdów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Chemik24.10.2017 2:56

Krupol, ciesz się ze nie trafiłeś na b-3 ...kopalnia płaci, stać cię na lekarstwa. Na kolana polecam Struktum (jest na recepte) 50 zł. Dla utrzymania formy vita-min firmy Olimp 38 zł . Na wydajność b- power z biedrony 2 zł ale skraca życie. Basen i siłownia na podtrzymanie kondycji. Na szczęście mamy karnety ze sociala 70 zł. Podsumowanko: 180zł miesięcznie (bo niektóre specyfiki wystarczają na dłużej niż miesiąc) będziesz bezwstydnie i z godnością mógł pobierać pensje którą nam wielce zazdrości społeczeństwo. Całe 4000zl.

gość23.10.2017 19:40

Najwięcej do powiedzenia mają te osoby, które nie wiedzą jak wygląda praca na dole w kopalni i żałosne jest to, że ludzie nie znając całej sprawy piszą, że to wina poszkodowanego, a inni nie poczuwają się do winy. Wiadomo każdy będzie bronił swojego, ale niech nie oskarża drugiej osoby.

Johny23.10.2017 17:57

Jak ktoś nie zna sprawy to niech się lepiej nie odzywa bo takie złote myśli tylko robią zamęt i niepotrzebne plotki

do tego co porównuje do wypadku drogowego23.10.2017 16:12

sa przyjecia na kopalnie to zapraszam skooro wedlug ciebie to to samo co wypadek na drodze..to nie jest wypadek jakich tysiace na drogach, bzdury pisza i zawsze beda pisac tylko ci co pojecia nie maja zalosne, a czy to bylo z jego winy czy nie to najwazniejsze zeby wyzdrowial i mogl chodzic...

do dysponent z Zofiówki23.10.2017 11:13

Jak sprzedadzą lokomotywy z Zofiówki bo ... już ty wiesz co.

dysponent z Zofiówki23.10.2017 11:04

Kedy płaca i zyski ???

hanys23.10.2017 10:48

Erwin mosz recht

Pokaż wszystkie opinie (20)