Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
EkoOkna
23 października 2017

Wypadek w kopalni Zofiówka. Ranny w szpitalu

Wypadek w kopalni Zofiówka. Ranny w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Klika dni temu w kopalni Zofiówka miał miejsce wypadek pod ziemią. Poważnie ranny górnik został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

- 26-letni górnik, pracownik Jastrzębskiej Spółki Węglowej, uległ wypadkowi. Do zdarzenia doszło w przekopie. Mężczyzna idąc z bocznego chodnika nie zachował należytej ostrożności i wszedł pod nadjeżdżającą lokomotywę w wyniku czego ma złamane dwie nogi. Rannemu została udzielona pomoc medyczna. Został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju - poinformowała rzecznik Jastrzębskiej Spółki Węglowej Katarzyna Jabłońska-Bajer. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Samochód wjechał  pod nadjeżdżającą ciężarówkę Samochód wjechał pod nadjeżdżającą ciężarówkę

Zderzenia auta z motocyklem Zderzenia auta z motocyklem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Chemik24.10.2017 2:56

Krupol, ciesz się ze nie trafiłeś na b-3 ...kopalnia płaci, stać cię na lekarstwa. Na kolana polecam Struktum (jest na recepte) 50 zł. Dla utrzymania formy vita-min firmy Olimp 38 zł . Na wydajność b- power z biedrony 2 zł ale skraca życie. Basen i siłownia na podtrzymanie kondycji. Na szczęście mamy karnety ze sociala 70 zł. Podsumowanko: 180zł miesięcznie (bo niektóre specyfiki wystarczają na dłużej niż miesiąc) będziesz bezwstydnie i z godnością mógł pobierać pensje którą nam wielce zazdrości społeczeństwo. Całe 4000zl.

gość23.10.2017 19:40

Najwięcej do powiedzenia mają te osoby, które nie wiedzą jak wygląda praca na dole w kopalni i żałosne jest to, że ludzie nie znając całej sprawy piszą, że to wina poszkodowanego, a inni nie poczuwają się do winy. Wiadomo każdy będzie bronił swojego, ale niech nie oskarża drugiej osoby.

Johny23.10.2017 17:57

Jak ktoś nie zna sprawy to niech się lepiej nie odzywa bo takie złote myśli tylko robią zamęt i niepotrzebne plotki

do tego co porównuje do wypadku drogowego23.10.2017 16:12

sa przyjecia na kopalnie to zapraszam skooro wedlug ciebie to to samo co wypadek na drodze..to nie jest wypadek jakich tysiace na drogach, bzdury pisza i zawsze beda pisac tylko ci co pojecia nie maja zalosne, a czy to bylo z jego winy czy nie to najwazniejsze zeby wyzdrowial i mogl chodzic...

do dysponent z Zofiówki23.10.2017 11:13

Jak sprzedadzą lokomotywy z Zofiówki bo ... już ty wiesz co.

dysponent z Zofiówki23.10.2017 11:04

Kedy płaca i zyski ???

hanys23.10.2017 10:48

Erwin mosz recht

Pokaż wszystkie opinie (20)