Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
23 października 2017

Czy ktoś podpalił skład narzędzi i odpadów budowlanych?

Czy ktoś podpalił skład narzędzi i odpadów budowlanych?

W sobotę, około godziny 19:00, palił się skład narzędzi i odpadów budowlanych. Zagrożone były znajdujące się w pobliżu bloki przy ulicy Wyspiańskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obyło się bez ewakuacji mieszkańców. 

W sobotę, tuż przed godziną 19:00 dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał informację o pożarze na terenie osiedla Bogoczowiec. Na miejsce udał się policyjny patrol, który zabezpieczył miejsce zdarzenia i powiadomił lokatorów pobliskiego bloku o niebezpieczeństwie.

- Stróże prawa zastali na miejscu znaczne płomienie na wygrodzonym terenie, na którym znajdowały się materiały wykorzystywane do prowadzonych przez spółdzielnię prac termo-modernizacyjnych jednego z bloków. Z uwagi na dynamiczną sytuację policjanci do czasu przyjazdu strażaków ostrzegli mieszkańców, których mieszkania znajdowały się najbliżej ognia. Już po chwili przybyła na miejsce Straż Pożarna i sprawnie ugasiła płomienie. Jak się okazało po ugaszeniu pożaru, dzięki szybkiej reakcji interweniujących służb udało się uniknąć ewakuacji mieszkańców. Nikt też nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Po ugaszeniu paleniska okazało się, że paliły się składowane na ogrodzonym terenie materiały budowlane, w tym głównie paczki styropianu, który był wykorzystywany do ocieplenia bloku przy ul. Wyspiańskiego - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi wyjaśniają teraz czy ktoś celowo podpalił skład.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Absolwent24.10.2017 8:13

Tako
Jabys jechał na przyjaźń tylko zamiast na swiatlach w prawo to kawalek dalej i po prawej zjazd pod górkę

tako23.10.2017 20:14

Kaj jest bogoczowiec

seboc23.10.2017 17:44

Zamiast do czynszu 100 zl + to bedzie 200 zl+

Gość23.10.2017 13:06

"Po ugaszeniu paleniska"

Piec gasili jakis?