Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
23 października 2017

Czy ktoś podpalił skład narzędzi i odpadów budowlanych?

Czy ktoś podpalił skład narzędzi i odpadów budowlanych?

W sobotę, około godziny 19:00, palił się skład narzędzi i odpadów budowlanych. Zagrożone były znajdujące się w pobliżu bloki przy ulicy Wyspiańskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obyło się bez ewakuacji mieszkańców. 

W sobotę, tuż przed godziną 19:00 dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał informację o pożarze na terenie osiedla Bogoczowiec. Na miejsce udał się policyjny patrol, który zabezpieczył miejsce zdarzenia i powiadomił lokatorów pobliskiego bloku o niebezpieczeństwie.

- Stróże prawa zastali na miejscu znaczne płomienie na wygrodzonym terenie, na którym znajdowały się materiały wykorzystywane do prowadzonych przez spółdzielnię prac termo-modernizacyjnych jednego z bloków. Z uwagi na dynamiczną sytuację policjanci do czasu przyjazdu strażaków ostrzegli mieszkańców, których mieszkania znajdowały się najbliżej ognia. Już po chwili przybyła na miejsce Straż Pożarna i sprawnie ugasiła płomienie. Jak się okazało po ugaszeniu pożaru, dzięki szybkiej reakcji interweniujących służb udało się uniknąć ewakuacji mieszkańców. Nikt też nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Po ugaszeniu paleniska okazało się, że paliły się składowane na ogrodzonym terenie materiały budowlane, w tym głównie paczki styropianu, który był wykorzystywany do ocieplenia bloku przy ul. Wyspiańskiego - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi wyjaśniają teraz czy ktoś celowo podpalił skład.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm z powodu  kota. Policja postawiona na nogi  Alarm z powodu kota. Policja postawiona na nogi

Samochód potrącił rowerzystę Samochód potrącił rowerzystę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Absolwent24.10.2017 8:13

Tako
Jabys jechał na przyjaźń tylko zamiast na swiatlach w prawo to kawalek dalej i po prawej zjazd pod górkę

tako23.10.2017 20:14

Kaj jest bogoczowiec

seboc23.10.2017 17:44

Zamiast do czynszu 100 zl + to bedzie 200 zl+

Gość23.10.2017 13:06

"Po ugaszeniu paleniska"

Piec gasili jakis?