Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 października 2017

Mandaty dla pieszych i kierowców za łamanie przepisów

Mandaty dla pieszych i kierowców za łamanie przepisów
fot. Policja.pl

We wtorek mundurowi przyglądali się, czy piesi oraz kierowcy stosują się do przepisów ruchu drogowego. Skończyło się nie tylko na pouczeniach, poleciały również mandaty. 

Policyjne działania trwały w godzinach 6:00-22:00.  Mundurowi pouczali, a także wypisywali mandaty.

- W akcję zaangażowanych było 12 mundurowych, którzy odnotowali 18 wykroczeń popełnionych przez pieszych, 28 przez kierujących oraz 1, którego dopuścił się rowerzysta. Mandatami ukarano łącznie 24 osoby - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Przewinienia pieszych to najczęściej przechodzenie przez jezdnię w miejscu nieoznakowanym. Natomiast kierowcy przekraczają prędkość i nie dostosowują jej do warunków, jakie panują na drogach. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Od poniedziałku kierowcy będą pracować? Od poniedziałku kierowcy będą pracować?

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Ernest do 8:4126.10.2017 11:03

Co za bzdury piszesz człowieku .

do 8: 4126.10.2017 8:54

Tobie jest potrzebna informacja co robią policjanci , wtedy wiesz kiedy łamać przepisy , kiedy nie . A według mnie nie powinno się informować o takich akcjach, tylko to ma być normalną codzienną czynnością policji .

do erwin26.10.2017 8:41

Gdzieś dostrzegł to święto. To tylko informacja, co robią policjanci. Gdyby nikt nic nie mówił to byś mamrotał, że nic nie wiedziałeś i zapłaciłeś mandat. Jest jakieś wydarzenie, lub informacja które cię satysfakcjonuje? Czy musisz bełkotać z małym sensem trując jak palenisko opon?

Gość25.10.2017 18:56

Wczoraj po godzinie 13 dwóch małolatów wlazło na czerwonym wprost pod radiowóz. Oczywiście zatrzymali się panowie chwilę postali dyskutując w aucie i zauważyli że maja jednak zielone to pojechali. Czy mając czapkę z Orłem w kolorze białym czy siwym tak samo powinniście myśleć.

Edek do Erwin25.10.2017 17:52

Ahahaha pieszy w galopie ile za to mandatu dają

Dawid2225.10.2017 16:55

Mam pytanie ile zostało ukaranych pieszych a ilu kierowców?
I jakiej wysokości były mandaty???
pieszy za wymuszenie 50 zł
kierowca za to samo 400zł i 8 punktów.

do erwin25.10.2017 16:52

Bo praca policjanta jest szczególnie ciężka , i każda akcja jest bardzo nagłaśniana ,np akcja pieszy , to nie jest takie proste jak by się komuś wydawało złowić pieszego a jak jeszcze ucieka w galopie to dopiero sztuka .

Pokaż wszystkie opinie (12)