Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
30 października 2017

Przemycał narkotyki z Czech. Grozi mu 8 lat więzienia

Przemycał narkotyki z Czech. Grozi mu 8 lat więzienia
fot. JastrzebieOnline.pl / kb

Policja zatrzymała mężczyznę, który nie tylko posiadał przy sobie narkotyki, ale posiadał je z przemytu. 21-letni jastrzębianin jest teraz pod nadzorem policyjnym. Grozi mu do 8 lat więzienia. 

Policjanci z patrolówki podczas przeprowadzania kontroli drogowej zauważyli, że w pobliżu klatki schodowej jednego z bloków kręci się dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Wezwani na miejsce kryminalni wylegitymowali nerwowo zachowujących się jastrzębian.

- Okazało się, że przebywali w pomieszczeniu piwnicznym bloku, przy którym zostali zauważeni. Policjanci poszli wraz z mężczyznami do piwnicy. Znaleźli tam młynki, woreczek foliowy z suszem roślinnym oraz wagę elektroniczną. W wyniku przeszukania 21-latka, stróże prawa znaleźli woreczek z suszem roślinnym. Kryminalni przejęli w sumie ponad 70 gramów marihuany. Mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, nielegalne substancje jastrzębianin przywoził z Czech, dlatego oprócz handlu i posiadania narkotyków, odpowie także za przemyt - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
dałud31.10.2017 17:40

A na zdjęciu sól kamienna i oregano. Ale te 8 lat to przesada, za gwałty czy "pobicie ze skutkiem śmiertelnym" dostaje się tyle.

do Smolka30.10.2017 23:44

To nie był przypadek. Policja wie o wszystkich. Jak pojawia się nowy przedsiębiorca to po kilku dniach już wiedzą o nim od pionków co kupują. Nie bądźcie naiwni.

Smolka30.10.2017 21:15

Mógł powiedzieć że kupił w Katowicach od. Nieznajomego no idiota!

Znany30.10.2017 20:41

Nie wiemy o wszystkich aresztowaniach i akcjach przeciw dilerom.

Gość30.10.2017 18:04

To prawda na siłki chodzą dilerzy

hg30.10.2017 17:22

Za pewne przemycał w tyłku, a niekotrzy będą to brali do ust wcierając w dziąsła - smacznego

Farmer 30.10.2017 17:16

Trzeba sprawdzić dwa sklepy w małych podziemiach, ten z fifkami i ten z ciuchami dla kiboli.

Pokaż wszystkie opinie (12)