Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 października 2017

Przemycał narkotyki z Czech. Grozi mu 8 lat więzienia

Przemycał narkotyki z Czech. Grozi mu 8 lat więzienia
fot. JastrzebieOnline.pl / kb

Policja zatrzymała mężczyznę, który nie tylko posiadał przy sobie narkotyki, ale posiadał je z przemytu. 21-letni jastrzębianin jest teraz pod nadzorem policyjnym. Grozi mu do 8 lat więzienia. 

Policjanci z patrolówki podczas przeprowadzania kontroli drogowej zauważyli, że w pobliżu klatki schodowej jednego z bloków kręci się dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Wezwani na miejsce kryminalni wylegitymowali nerwowo zachowujących się jastrzębian.

- Okazało się, że przebywali w pomieszczeniu piwnicznym bloku, przy którym zostali zauważeni. Policjanci poszli wraz z mężczyznami do piwnicy. Znaleźli tam młynki, woreczek foliowy z suszem roślinnym oraz wagę elektroniczną. W wyniku przeszukania 21-latka, stróże prawa znaleźli woreczek z suszem roślinnym. Kryminalni przejęli w sumie ponad 70 gramów marihuany. Mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, nielegalne substancje jastrzębianin przywoził z Czech, dlatego oprócz handlu i posiadania narkotyków, odpowie także za przemyt - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
dałud31.10.2017 17:40

A na zdjęciu sól kamienna i oregano. Ale te 8 lat to przesada, za gwałty czy "pobicie ze skutkiem śmiertelnym" dostaje się tyle.

do Smolka30.10.2017 23:44

To nie był przypadek. Policja wie o wszystkich. Jak pojawia się nowy przedsiębiorca to po kilku dniach już wiedzą o nim od pionków co kupują. Nie bądźcie naiwni.

Smolka30.10.2017 21:15

Mógł powiedzieć że kupił w Katowicach od. Nieznajomego no idiota!

Znany30.10.2017 20:41

Nie wiemy o wszystkich aresztowaniach i akcjach przeciw dilerom.

Gość30.10.2017 18:04

To prawda na siłki chodzą dilerzy

hg30.10.2017 17:22

Za pewne przemycał w tyłku, a niekotrzy będą to brali do ust wcierając w dziąsła - smacznego

Farmer 30.10.2017 17:16

Trzeba sprawdzić dwa sklepy w małych podziemiach, ten z fifkami i ten z ciuchami dla kiboli.

Pokaż wszystkie opinie (12)