Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
30 października 2017

Groźny wypadek na Cieszyńskiej. Cztery osoby w szpitalu

Groźny wypadek na Cieszyńskiej. Cztery osoby w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Warunki atmosferyczne w miniony weekend nie były najlepsze. Padający deszcz i silnie wiejący wiatr znacznie utrudniał warunki jazdy. W tym czasie w mieście zanotowano kolizje drogowe. Doszło też do poważnego wypadku na ulicy Cieszyńskiej. 

W sobotę, około godziny 14:00 na ulicy Cieszyńskiej miał miejsce wypadek - zderzenie dwóch samochodów. Ratownictwo medyczne zabrało poszkodowanych do szpitala. Na miejscu pojawiła się również Państwowa Straż Pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia, usunęła z jezdni płyny akumulatorowe. Policjanci na około dwie godziny całkowicie zalokowali drogę, która była nieprzejezdna.

- Do wypadku doszło w sobotę, około godziny 14.45. Ze wstępnych informacji policjantów z jastrzębskiej drogówki wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Nissan Almera, jadąc ulicą Cieszyńską w kierunku Zebrzydowic nie dostosował prędkości do warunków ruchu. 47-letni kierujący nissanem, po wyjściu z łuku jezdni, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w metalowe barierki mostu, a następnie siłą odrzutu uderzył w prawidłowo jadący pojazd z przeciwnego kierunku. W wyniku zderzenia obu pojazdów do szpitala przewieziono cztery osoby poruszające się toyotą: 41-letnia kierującą i troje dzieci oraz kierującego nissanem. Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku -   informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
seboc30.10.2017 21:12

Sto dwadzieścia na liczniku - zmiana ręki mój koniku

hg30.10.2017 17:23

Tylko 4? eee taki tam słaby news

Kierowca30.10.2017 14:48

Nie ma co komentować. Co najmniej jedna z osób nie zastosowała się do nakazów tam obowiązujących, czy ograniczenia prędkości do max 50Km/godzinę. Na tej ulicy to normalne. Prawie wszyscy pędzą nią jakby ich rozum przestał działać. A skutki są widoczne na zdjęciu. Koszt tej głupoty, jest ogromny.