Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 października 2017

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach
fot. JastrzebieOnline.pl

W związku z dniem Wszystkich Świętych w rejonie cmentarzy zostaną wprowadzone dodatkowe oznakowania dróg. Warto się z nimi zapoznać, aby uniknąć zbędnych kłopotów. 

Ze względu na wzmożony ruch pieszych udających się na cmentarz komunalny przy ul. Okrzei, 1 listopada w godz. od 7.00 do 21.30 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Podhalańskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Handlową do skrzyżowania z ul. Mazowiecką. Będzie tu obowiązywał zakaz ruchu w obu kierunkach. Trasa objazdu będzie wiodła ulicami: Mazowiecką, Małopolską i Handlową.

1 listopada Międzygminny Związek Komunikacyjny nie będzie obsługiwał przystanku autobusowego Podhalańska Cmentarz oraz przystanku Podhalańska Rondo Ruptawskie. Autobusy pojadą ul. Małopolską i będą się zatrzymywać na przystankach przy tej ulicy.

Od 31 października do 2 listopada dodatkowe oznakowania zostaną wprowadzone również na:

 ul. Okrzei na odcinku od ul. Cieszyńskiej do domu pogrzebowego „zakaz zatrzymywania się” po obu stronach jezdni,

 ul. Ogrodowej na odcinku do skrzyżowania z ul. Dębową „zakaz zatrzymywania się” po obu stronach jezdni, od skrzyżowania z ul. Dębową do cmentarza „zakaz ruchu”,

 ul. Ogrodowej bocznej „zakaz ruchu”,

ul. 1 Maja po prawej stronie od ul. Ogrodowej „zakaz zatrzymywania się” i powtórzenie znaku za skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tysiące zniczy na cmentarzach Tysiące zniczy na cmentarzach

Wszystkich Świętych - zmiana organizacji ruchu Wszystkich Świętych - zmiana organizacji ruchu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do: nie na temat30.10.2017 20:39

Widziałem, że te same plakaty oblepiające cały słup były zerwane. Może ktoś już się tym zajmuje, bo ktoś robił zdjęcia gdy ja nadszedłem. Ale, prawdą jest, że oklejanie słupów, nie jest eleganckim zachowaniem i powinno się to tępić. Czy ktoś ze straży miejskiej może się wypowiedzieć?

Jo.30.10.2017 18:46

To jak bedzie zakaz zatrzymywania na wyjezdzie z okrzei na cieszynska to nie musze ustepowac pierszenstwa pojazdom jadacym cieszynska?

nie na temat30.10.2017 14:44

Coraz większe chamstwo panoszy się na słupach ogłoszeniowych. Ten kto chce powiadomić mieszkańców o czymś zalepia cały słup. Oczywiście zakrywa inne ogłoszenia, nadal aktualne. Proponuje aby Straż Miejska zechciała zauważyć problem i karać firmy, które pozwalają sobie na takie chamskie zachowania. Nie korzystam, i proponuję innym omijanie reklamujących się firm widocznych na całym słupie, bo wiem, że ludzie z tej firmy nie mogą zaproponować nic dobrego. Co mimo woli pokazują na swoich reklamach. Od chamstwa i przemocy trzeba się trzymać jak najdalej, żeby nie stać się takim samym.

Gość30.10.2017 10:28

do domu pogrzebowego ?zakaz zatrzymywania się?

Nazwa tego domu pogrzebowego brzmi dosc alternatywnie.