Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
31 października 2017

Jastrzębski PiS ma nowe - stare władze

Jastrzębski PiS ma nowe - stare władze
fot. materiały wyborcze

W poniedziałek przeprowadzono wybory do Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwość w Jastrzębiu-Zdroju. 

Członkowie jastrzębskiego Prawa i Sprawiedliwość wyłonili w głosowaniu tajnym władze Komitetu Powiatowego tej partii, w dniu 30 października. Przewodniczącym Zarządu ponownie został Andrzej Matusiak, funkcję skarbnika powierzono Andżelice Garus, a sekretarza -  Mirosławowi Kolbowi.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Posłowie PiS będą mieli gości Posłowie PiS będą mieli gości

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (43)
Gość22.02.2018 21:05

Ta zacięta mina mówi wszystko. Strach się bać!

pisz jaśniej02.11.2017 20:46

Profanie który to się nadaje a który nie bo tak skąpo piszesz jak jeden co chodził na dziennikarstwo a w jednym krótkim zdaniu potrafi zrobić trzy błędy.

profan02.11.2017 18:54

Jeden z niewielu, który faktycznie się nadaje.

ale jajca02.11.2017 9:55

Na wybory przyszło 50 członków a z tego tylko 11 miało opłacone składki. Tych 11 wybrało władze. Zaczynają być śmieszni i to dobrze rokuje na przyszłość

życzenia dla PiS02.11.2017 9:17

Niech ich diabli przeniosą tam gdzie ich miejsce. Byle dalej od nas.

Gość02.11.2017 8:19

Mecenas chodzi i nosi za przewodniczącym jakąś dużą torbę więc jest tylko pracownikiem. Dzisiaj jest jutro może nie być i niech tak zostanie. W różnych partiach już trochę namieszał i lepiej jakby nie był konkurentem dla naszych władz. Mamy trochę prawników którzy robią aplikacje a więc damy radę.

Anna02.11.2017 7:50

A gdzie mecenas Żmudziński? Jeszcze nie tak dawno rownał matusiaka z.... a teraz kumple? Jaka ta polityka jest ohydna, nikomu nie można wierzyć, nikomu zaufać. Politycy są jak najemnicy albo gorzej............ Nie powiem jak co. Sprzedają się za stanowiska, stołki, przywileje.

Pokaż wszystkie opinie (43)