Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
2 listopada 2017

Małżonkowie wspólnie trafili na wytrzeźwienie

Małżonkowie wspólnie trafili na wytrzeźwienie
fot. KMP Jastrzębie

Poniedziałkowej nocy policjanci interweniowali w jednym z lokali z powodu awanturującego się tam małżeństwa. Kobieta i mężczyźna byli na tyle agresywni, że trzeba było użyć siły i doprowadzić ich do policyjnej izby wytrzeźwień.

W poniedziałek ok. godz. 22:30 małżeństwo, które wybrało się do jednego z lokali przy ul. Wielkopolskiej zaczęło się awanturować i wyzywać oraz szarpać z pozostałymi klientami. Obsługa baru wezwała policję.

- Z wnętrza pomieszczenia dochodziły odgłosy awantury. W efekcie agresywni współmałżonkowie zostali zatrzymani. Badanie trzeźwości wskazało, że 38-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta również była pijana, jednakże odmówiła poddania się badaniu na alkomacie. Obecnie małżonkowie zostali przewiezieni do policyjnej izby wytrzeźwień - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka

Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do Gość z 07:4602.11.2017 15:14

Należy podziękować PiS-owi, i "podziękowania" złożyć na ręce p. Łukasza Kaszy. On jest przewodniczącym rady miasta. Ale to również on niszczy wszystko co dobre a nie wyszło było propozycją PiS. Teraz wystawia gdzie się tylko da swoją zadowoloną fizis i proponuje nowy, nadal nierealny program. Opowiadanie bajek jest dobre dla tych, którzy wierzą w bajki. A 500+ bardzo pomogło tej parze w trafieniu na dołek.

Gość02.11.2017 7:46

Nic, tylko wodke pic. Takie miasto.

Lulz02.11.2017 7:37

na liderze zawsze patologia

józwa02.11.2017 7:30

Przynajmniej jedno zgodne małżeństwo.