Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 listopada 2017

Małżonkowie wspólnie trafili na wytrzeźwienie

Małżonkowie wspólnie trafili na wytrzeźwienie
fot. KMP Jastrzębie

Poniedziałkowej nocy policjanci interweniowali w jednym z lokali z powodu awanturującego się tam małżeństwa. Kobieta i mężczyźna byli na tyle agresywni, że trzeba było użyć siły i doprowadzić ich do policyjnej izby wytrzeźwień.

W poniedziałek ok. godz. 22:30 małżeństwo, które wybrało się do jednego z lokali przy ul. Wielkopolskiej zaczęło się awanturować i wyzywać oraz szarpać z pozostałymi klientami. Obsługa baru wezwała policję.

- Z wnętrza pomieszczenia dochodziły odgłosy awantury. W efekcie agresywni współmałżonkowie zostali zatrzymani. Badanie trzeźwości wskazało, że 38-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta również była pijana, jednakże odmówiła poddania się badaniu na alkomacie. Obecnie małżonkowie zostali przewiezieni do policyjnej izby wytrzeźwień - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do Gość z 07:4602.11.2017 15:14

Należy podziękować PiS-owi, i "podziękowania" złożyć na ręce p. Łukasza Kaszy. On jest przewodniczącym rady miasta. Ale to również on niszczy wszystko co dobre a nie wyszło było propozycją PiS. Teraz wystawia gdzie się tylko da swoją zadowoloną fizis i proponuje nowy, nadal nierealny program. Opowiadanie bajek jest dobre dla tych, którzy wierzą w bajki. A 500+ bardzo pomogło tej parze w trafieniu na dołek.

Gość02.11.2017 7:46

Nic, tylko wodke pic. Takie miasto.

Lulz02.11.2017 7:37

na liderze zawsze patologia

józwa02.11.2017 7:30

Przynajmniej jedno zgodne małżeństwo.