Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
2 listopada 2017

Jastrzębianki najlepsze na Śląsku

Jastrzębianki najlepsze na Śląsku
fot. Zespół Wokalny "Wiolinki"

Zespół Wokalny „Wiolinki” to znana marka. Soliści tej grupy są trudnymi konkurentami na wszelkiego rodzaju konkursach czy festiwalach. Tym razem najlepsze podczas Wojewódzkich XV Spotkań Artystycznych Ballo 2017 okazały się dwie młode jastrzębianki. 

Ania Janulek i Agnieszka Brzykcy z Zespołu Wokalnego "Wiolinki" są laureatkami I miejsc Wojewódzkich XV Spotkań Artystycznych Ballo 2017 w Żorach. W czasie tych spotkań artystycznych, 27 października, przeprowadzono dwa konkursy recytatorski i "Jesienny Festiwal Młodych Talentów".

- Zespół Wokalny "Wiolinki" reprezentowała grupa solistów w składzie: Wiktoria Budny, Jan Noszczyk, Victoria Pustelak, Dominika Filipek, Ania Janulek, Julia Kwieć i Agnieszka Brzykcy. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale, ale szczęście dopisało Ani i Agnieszce. Gratulujemy całej ekipie i życzymy powodzenia podczas kolejnych występów. Dziękujemy rodzicom za wzorową współpracę - mówi Henryka Moroń,  która wraz z Jakubem Moroniem, prowadzi zespół. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zagłosuj na naszych! Niech zdobędą nagrodę! Zagłosuj na naszych! Niech zdobędą nagrodę!

24 Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" 24 Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość02.11.2017 12:33

Brawo!