Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
2 listopada 2017

Strażacy jak lekarze. Dzięki interwencji kobieta nie ucierpiała

Strażacy jak lekarze. Dzięki interwencji kobieta nie ucierpiała
fot. PSP Jastrzębie

Niecodzienną interwencję przeprowadzili we wtorek strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu, związaną z brakiem prądu w bloku przy ulicy Jasnej. 

W ubiegły wtorek nastąpiła przerwa w dostawie prądu do mieszkań znajdujących się przy ulicy Jasnej. W jednym z lokali znajdowała się kobieta, która korzystała z urządzenia podającego tlen. Przerwa w jego funkcjonowaniu mogła negatywnie odbić się na jej zdrowiu.

- Na miejsce zdarzenia udał się zastęp PSP, który dostarczył do domu jastrzębianki agregat prądotwórczy, dzięki czemu możliwe było uruchomienia sprzętu medycznego. Strażacy przez dwie godziny zapewnili zasilanie specjalistycznego urządzenia - koncentratora tlenu - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do-do-Obcej03.11.2017 21:56

2,5? Chyba sobie "jaja" robisz lub liczysz wyplate jak gornik :)
Uposazenie strazaka ktory ma za soba pare lat sluzby jest duzo wyzsze, ale BARDZO DOBRZE ze maja sensowne uposazenia. Nikt nie powinien zazdroscic.

do obcej 203.11.2017 11:33

Dużo zarabiają -co to za tekst. Zarabiają stanowczo za mało za to pracę, którą wykonują. A jak Panią w cztery litery to szczypie to jeszcze można zmienić fach , poświęcić się służbie i wtedy się wypowiadać ile ma się na rękę.

do Obcej03.11.2017 6:40

Jeśli twoim zdaniem wypłata ok.2500zł to dużo, to żal mi takich jak Ty, bidulo.

Obca03.11.2017 5:53

Dokladnie robią wiele ale nie martwcie się zarabiają dużo!!!

Górnik02.11.2017 18:53

Strażaki to fajne chłopaki! Zawsze zwarci i gotowi. Zawsze pierwsi na miejscu. Zawsze profesjonalni pod każdym względem.
Jak najmniej wyjazdów, zwłaszcza do tych nieuzasadnionych, do których i tak jedziecie. No i większych zarobków, które Wam się należą, jak mało komu.

Gość02.11.2017 14:38

Powinni najwięcej zarabiać ze wszystkich grup zawodowych. To ze mają gratulacje i podziękowania to zbyt mało za taką służbę.

Kolejny dowód02.11.2017 12:44

na to, że Strażacy, to fachowcy od wszystkiego. To wspaniali ludzie. Czy wiecie, że żeby być strażakiem, trzeba mieć mnóstwo siły i samozaparcia.

Pokaż wszystkie opinie (9)