Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
3 listopada 2017

Dramat rodzinny - śmierć małżeństwa. Mąż udusił żonę

Dramat rodzinny - śmierć małżeństwa. Mąż udusił żonę

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragedii rodzinnej, do której doszło w jednym z mieszkań w centrum Jastrzębia-Zdroju. Po przybyciu na miejsce i wyważeniu drzwi mundurowi znaleźli dwa ciała – kobiety i mężczyzny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 68-letni mężczyzna prawdopodobnie udusił 65-letnią kobietę, a następnie sam popełnił samobójstwo.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii rodzinnej, do której doszło wczoraj na osiedlu Gwarków w Jastrzębiu-Zdroju. Około godziny 22.00 wpłynęło zgłoszenie, od 45-letniej kobiety, która nie może dostać się do mieszkania i nie ma kontaktu z rodziną. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy z pomocą straży pożarnej wyważyli drzwi do mieszkania. Po wejściu do środka mundurowi znaleźli ciało mężczyzny i kobiety. Co dokładnie było przyczyną rodzinnej tragedii zostanie wyjaśnione w toku prowadzonego śledztwa. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Grupa operacyjno - śledcza zabezpieczyła ślady, wykonała dokumentację miejsca zdarzenia i zebrała wszelkie informacje związane ze sprawą. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 68-letni mężczyzna prawdopodobnie udusił 65-letnią kobietę, a następnie sam popełnił samobójstwo. Śledczy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Ccc07.11.2017 18:04

Dobrze zrobił.. ..

do Leszka06.11.2017 22:32

obrzeża to Szeroka, Moszczenica czy Ruptawa

Leszek05.11.2017 9:17

Małopolska to nie centrum Jastrzębia To są obrzeża Jastrzębia.

Koko04.11.2017 16:34

Taka stara córka i z rodzicami mieszkała? Żaden chłop jej. nie chciał?

Jastrząb04.11.2017 0:42

do komentator. Nie życzę Ci źle, ale widać twój mózg jest zryty i zlansowany polityką i telewizją. Oby Twój zryty łeb się nawrócił i pamiętaj , abyś nigdy nie oceniał nikogo, bo sam bucu nie jesteś ideałem na tym świecie. Współczucia dla rodziny.Ogromna tragedia .....

Alojzy 03.11.2017 21:18

Prawdziwe zaDUSZKI

Barbarka03.11.2017 19:43

Czytając te wszystkie komentarze,to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.Wielka rodzinna tragedia i tyle w temacie....

Pokaż wszystkie opinie (25)