Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
3 listopada 2017

Dramat rodzinny - śmierć małżeństwa. Mąż udusił żonę

Dramat rodzinny - śmierć małżeństwa. Mąż udusił żonę

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragedii rodzinnej, do której doszło w jednym z mieszkań w centrum Jastrzębia-Zdroju. Po przybyciu na miejsce i wyważeniu drzwi mundurowi znaleźli dwa ciała – kobiety i mężczyzny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 68-letni mężczyzna prawdopodobnie udusił 65-letnią kobietę, a następnie sam popełnił samobójstwo.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii rodzinnej, do której doszło wczoraj na osiedlu Gwarków w Jastrzębiu-Zdroju. Około godziny 22.00 wpłynęło zgłoszenie, od 45-letniej kobiety, która nie może dostać się do mieszkania i nie ma kontaktu z rodziną. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy z pomocą straży pożarnej wyważyli drzwi do mieszkania. Po wejściu do środka mundurowi znaleźli ciało mężczyzny i kobiety. Co dokładnie było przyczyną rodzinnej tragedii zostanie wyjaśnione w toku prowadzonego śledztwa. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Grupa operacyjno - śledcza zabezpieczyła ślady, wykonała dokumentację miejsca zdarzenia i zebrała wszelkie informacje związane ze sprawą. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 68-letni mężczyzna prawdopodobnie udusił 65-letnią kobietę, a następnie sam popełnił samobójstwo. Śledczy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Ccc07.11.2017 18:04

Dobrze zrobił.. ..

do Leszka06.11.2017 22:32

obrzeża to Szeroka, Moszczenica czy Ruptawa

Leszek05.11.2017 9:17

Małopolska to nie centrum Jastrzębia To są obrzeża Jastrzębia.

Koko04.11.2017 16:34

Taka stara córka i z rodzicami mieszkała? Żaden chłop jej. nie chciał?

Jastrząb04.11.2017 0:42

do komentator. Nie życzę Ci źle, ale widać twój mózg jest zryty i zlansowany polityką i telewizją. Oby Twój zryty łeb się nawrócił i pamiętaj , abyś nigdy nie oceniał nikogo, bo sam bucu nie jesteś ideałem na tym świecie. Współczucia dla rodziny.Ogromna tragedia .....

Alojzy 03.11.2017 21:18

Prawdziwe zaDUSZKI

Barbarka03.11.2017 19:43

Czytając te wszystkie komentarze,to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.Wielka rodzinna tragedia i tyle w temacie....

Pokaż wszystkie opinie (25)