Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
6 listopada 2017

W rowie znaleziono ciało martwego mężczyzny

W rowie znaleziono ciało martwego mężczyzny
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę rano przypadkowi przechodnie powiadomili Komendę Miejską Policji o tym, że w przydrożnym rowie znajduje się ciało mężczyzny. 

Na miejsce, czyli na ulicę Powstańców Śląskich w sołectwie Szeroka przybył policyjny patrol oraz Państwowa Straż Pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Mundurowi wyjaśniają wszelkie okoliczności, jakie wiązały się ze śmiercią człowieka, w szczególności to, czy do jego zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie.

- Przybyły na miejsce prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie na pytanie co było bezpośrednią przyczyną śmierci 46-letniego mężczyzny, mieszkańca Świerklan - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Według nieoficjalnych informacji przyczyną śmierci mężczyzny był nieszczęśliwy upadek, który zdarzył się w trakcie powrotu do domu z piątkowo-sobotniej imprezy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Zderzenie na skrzyżowaniu.  Kobieta w szpitalu Zderzenie na skrzyżowaniu. Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
smolka07.11.2017 20:11

szeroka powinna być zaorana !

józwa07.11.2017 18:37

Wracał z pożegnania emeryta a dwóch kolegów chciało go odwieźć do domu ale postanowił jeszcze posiedzieć , cóż, Andrzeju ,zawsze Ci za bardzo smakował alkohol ,szkoda że nie nacieszyłeś się swoją emeryturą.

ginter06.11.2017 17:57

Te rowy muszą byc służą do odwodnienia nie można ich zasypać trzeba poprostu mniej pić.

Gość06.11.2017 12:44

Zasypać rowy na szerokiej, TAM GINĄ LUDZIE?

do seboc06.11.2017 12:34

Nie rozmarz się!

Albin 06.11.2017 11:19

Które to już ciało w rowie na ul. Powstańców Śląskich? Jakoś ta szeroka ma pecha, że tylko tam w rowach giną ludzie. [*]

Piotr06.11.2017 10:53

Seboc ty baranie głębię głupi takie osły jak ty nie mają prawa głosy

Pokaż wszystkie opinie (10)