Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
Antończyk
6 listopada 2017

W rowie znaleziono ciało martwego mężczyzny

W rowie znaleziono ciało martwego mężczyzny
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę rano przypadkowi przechodnie powiadomili Komendę Miejską Policji o tym, że w przydrożnym rowie znajduje się ciało mężczyzny. 

Na miejsce, czyli na ulicę Powstańców Śląskich w sołectwie Szeroka przybył policyjny patrol oraz Państwowa Straż Pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Mundurowi wyjaśniają wszelkie okoliczności, jakie wiązały się ze śmiercią człowieka, w szczególności to, czy do jego zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie.

- Przybyły na miejsce prokurator zarządził sekcję zwłok, która odpowie na pytanie co było bezpośrednią przyczyną śmierci 46-letniego mężczyzny, mieszkańca Świerklan - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Według nieoficjalnych informacji przyczyną śmierci mężczyzny był nieszczęśliwy upadek, który zdarzył się w trakcie powrotu do domu z piątkowo-sobotniej imprezy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
smolka07.11.2017 20:11

szeroka powinna być zaorana !

józwa07.11.2017 18:37

Wracał z pożegnania emeryta a dwóch kolegów chciało go odwieźć do domu ale postanowił jeszcze posiedzieć , cóż, Andrzeju ,zawsze Ci za bardzo smakował alkohol ,szkoda że nie nacieszyłeś się swoją emeryturą.

ginter06.11.2017 17:57

Te rowy muszą byc służą do odwodnienia nie można ich zasypać trzeba poprostu mniej pić.

Gość06.11.2017 12:44

Zasypać rowy na szerokiej, TAM GINĄ LUDZIE?

do seboc06.11.2017 12:34

Nie rozmarz się!

Albin 06.11.2017 11:19

Które to już ciało w rowie na ul. Powstańców Śląskich? Jakoś ta szeroka ma pecha, że tylko tam w rowach giną ludzie. [*]

Piotr06.11.2017 10:53

Seboc ty baranie głębię głupi takie osły jak ty nie mają prawa głosy

Pokaż wszystkie opinie (10)