Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 listopada 2017

Policja identyfikuje kiboli z Rybnika, którzy demolowali stadion

Policja identyfikuje kiboli z Rybnika, którzy demolowali stadion
fot. KMP Jastrzębie

Sobotni mecz GKS 1962 Jastrzębie vs ROW Rybnik wzbudził duże emocje. Kibice, którzy z Rybnika przyjechali do Jastrzębia odpalili race w kierunku jastrzębian i demolowali zajmowany sektor. Policja identyfikuje zadymiarzy.

200 policjantów strzegło bezpieczeństwa na meczu piłki nożnej GKS 1962 Jastrzębie vs ROW 1964 Rybnik. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

Niestety nie obyło się bez ekscesów.

- W trakcie meczu została rozłożona flaga sektorowa przez kibiców gości, po czym zostały odpalone race dymne. Ponadto kibice gości wyrywali plastikowe krzesełka, którymi rzucali w stronę pracowników ochrony oraz uszkodzili część ogrodzenia sektora gości. Teraz jastrzębscy kryminalni prowadzą działania zmierzające do ustalenia tożsamości osób, które dopuściły się tzw. „przestępstwa stadionowego” - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzebiu-Zdroju.

Mundurowi zatrzymali też 34-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który w trakcie meczu przebywał w miejscu nieprzeznaczonym dla publiczności, w tzw. strefie buforowej. Mężczyzna w trybie przyspieszonym stanie dzisiaj przed sądem.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zatrzymano pseudokibica z narkotykami Zatrzymano pseudokibica z narkotykami

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
OKulson 15.11.2017 13:36

Stach się bać.

...11.11.2017 10:15

mam nadzieje ze naszych dzielncyh jastrzebskich kiboli tez beda scigac z taka determinacja :) strzelac do bydla

tubylec10.11.2017 11:19

Nie ma się co dziwić rybniczanom, że mają takie słabiutkie IQ. Mieszkając w mieście gdzie jest najgorsze powietrze w Europie, takie zachowania są naturalne, bowiem smog niszczy skutecznie szare komórki. Absolutnie nie jest to prześmiewczy ton, tylko jest to udowodnione naukowo. Zresztą pracuje ze mną kilku "ryboli" i wszyscy mają poziom inteligencji zbliżony do IQ jaszczurki.

do wielkiego brata10.11.2017 11:12

Mało kogo obchodzi jak Ty i inni nazywacie to co normalni ludzie ( i przede wszystkim prawo) nazywa przestępstwem.

wielki brat 209.11.2017 20:04

To jeszcze nie jest bandyctwo tylko hooliganstwo ale wiadomo jak sie nie wie to sie pisze pierdoly.

do wielkiego brata09.11.2017 18:22

Nikt się nie cieszył z wybawienia tylko z tego, że bandyctwo się spotkało z reakcją. Wskoczenie na kraty by na pewno zrobiło wrażenie... na Tobie podobnych. Ludzie przychodzą oglądać piłkę a nie to czy ktoś się boi czy wskakuje na kraty.

Ola09.11.2017 16:49

Podobno "taśmy" nieczytelne, nikt nie jest w stanie kikogo rozpoznać - wkrótce sprawa zostanie umorzona.

Pokaż wszystkie opinie (37)