Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
6 listopada 2017

Uwaga! Włamywacze grasują w Jastrzębiu

Uwaga! Włamywacze grasują w Jastrzębiu
fot. pixabay

Policja ostrzega, że okres jesienno-zimowy to prawdziwa gratka dla włamywaczy. Właśnie w tym czasie okradanych jest najwięcej domów i mieszkań. Nie dajcie się okraść! 

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu ostrzega, że złodzieje zwykle najpierw obserwują zwyczaje domowników, sprawdzają, kiedy wychodzą do pracy lub szkoły. Naszą czujność powinny zatem wzbudzić zaparkowane w rejonach posesji obce samochody i osoby, wzbudzające w jakikolwiek sposób podejrzenia.

Ostrożni powinni być jednak nie tylko mieszkańcy domów jednorodzinnych, ale i dużych bloków, w których sąsiedzi nie zawsze się znają. Korzystają bowiem z tego złodzieje, którzy wiedzą, że jest mała szansa, aby ktoś zwrócił uwagę na to, że do mieszkania wchodzi ktoś, kto w nim nie mieszka. Pamiętajmy, że inwencja włamywaczy w zakresie zdobywania wiedzy na temat majątku ofiary jest ogromna, a źródłem ich informacji bywają nie tylko dzieci, ale i dorośli, którzy chwalą się przed sąsiadami czy znajomymi swoim dobytkiem.

Więcej informacji

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
LOLXD07.11.2017 16:00

Także bardzo dobrze strzeżcie swoich lodówek

LOLXD07.11.2017 15:53

Komenda Powiatowa Policji w Jastrzębiu Zdroju informuje ze głównym celem włamywaczy są jaja i masło

obyczaje07.11.2017 13:21

Za złapanie złodziei nagroda. A złodzieje do piachu.

Ton07.11.2017 12:35

Patrza ile kto ma samochodów pod chatą, jaka chałpa duża. W dokach łatwiej okraść bo obserwują,ze nikogo nie ma a sasiad nie widzi obok z domku.

seboc do smolka06.11.2017 22:38

A co zazdrościsz? Wiesz ze ten co ma w h** kasy udaje największego biedaka / żebraka a ten co nie ma odda ci ostatni grosz?

smoka do Iwan06.11.2017 21:09

Do końca nie zgodzę się z twoją opinia dotyczącą zebrakow, trzeba takim pomagać. Chyba że. Mowa o takim z granicznej. Podwyżki nie da. Bo nie ma kasy a wozi się CLS wartym 200 000 zł i weekendowe wypady na Chorwacje dla odpoczynku.

Dedektyw 06.11.2017 21:06

Przyszli po węgiel

Pokaż wszystkie opinie (15)