Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
6 listopada 2017

Uwaga! Włamywacze grasują w Jastrzębiu

Uwaga! Włamywacze grasują w Jastrzębiu
fot. pixabay

Policja ostrzega, że okres jesienno-zimowy to prawdziwa gratka dla włamywaczy. Właśnie w tym czasie okradanych jest najwięcej domów i mieszkań. Nie dajcie się okraść! 

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu ostrzega, że złodzieje zwykle najpierw obserwują zwyczaje domowników, sprawdzają, kiedy wychodzą do pracy lub szkoły. Naszą czujność powinny zatem wzbudzić zaparkowane w rejonach posesji obce samochody i osoby, wzbudzające w jakikolwiek sposób podejrzenia.

Ostrożni powinni być jednak nie tylko mieszkańcy domów jednorodzinnych, ale i dużych bloków, w których sąsiedzi nie zawsze się znają. Korzystają bowiem z tego złodzieje, którzy wiedzą, że jest mała szansa, aby ktoś zwrócił uwagę na to, że do mieszkania wchodzi ktoś, kto w nim nie mieszka. Pamiętajmy, że inwencja włamywaczy w zakresie zdobywania wiedzy na temat majątku ofiary jest ogromna, a źródłem ich informacji bywają nie tylko dzieci, ale i dorośli, którzy chwalą się przed sąsiadami czy znajomymi swoim dobytkiem.

Więcej informacji

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
LOLXD07.11.2017 16:00

Także bardzo dobrze strzeżcie swoich lodówek

LOLXD07.11.2017 15:53

Komenda Powiatowa Policji w Jastrzębiu Zdroju informuje ze głównym celem włamywaczy są jaja i masło

obyczaje07.11.2017 13:21

Za złapanie złodziei nagroda. A złodzieje do piachu.

Ton07.11.2017 12:35

Patrza ile kto ma samochodów pod chatą, jaka chałpa duża. W dokach łatwiej okraść bo obserwują,ze nikogo nie ma a sasiad nie widzi obok z domku.

seboc do smolka06.11.2017 22:38

A co zazdrościsz? Wiesz ze ten co ma w h** kasy udaje największego biedaka / żebraka a ten co nie ma odda ci ostatni grosz?

smoka do Iwan06.11.2017 21:09

Do końca nie zgodzę się z twoją opinia dotyczącą zebrakow, trzeba takim pomagać. Chyba że. Mowa o takim z granicznej. Podwyżki nie da. Bo nie ma kasy a wozi się CLS wartym 200 000 zł i weekendowe wypady na Chorwacje dla odpoczynku.

Dedektyw 06.11.2017 21:06

Przyszli po węgiel

Pokaż wszystkie opinie (15)