Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
6 listopada 2017

Jastrzębianki zdobyły dwa razy brąz w judo

Jastrzębianki zdobyły dwa razy brąz w judo
fot. Judo Koka

W dniu sobotę odbył się Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo - IV Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu. Jastrzębscy judocy mogą odnotować dobry występ. Jastrzębianka zdobyła dwa brązowe medale. 

Turniej rangi Pucharu Polski, będący upamiętnieniem twórcy potęgi GKS Czarni Bytom, wieloletniego prezesa Polskiego Związku Judo, a także członka Polskiego Komitetu Olimpijskiego skupił w Bytomiu 300 zawodników judo z całej Polski.

W zawodach wystartowali także zawodnicy Klubu Judo Koka Jastrzębie. Bardzo dobrze spisały się Oliwia Onysk i Oliwia Kutyła, które w swoich kategoriach wagowych zdobyły brązowe medale. Warto zaznaczyć, że zawodniczki te są aktualnymi brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski Młodziczek. Niewiele do zdobycia medalu zabrakło  Natalii Piotrowskiej, która zajęła V lokatę w kategorii 52 kg. W kategorii do 40 kg V lokatę zajęła także Karina Grzywacz. 

W zawodach walczyli również Mateusz Błacha, Artur Marzewski, Jakub Janoszek, Maciej Matyja, Paulina Żemła, natomiast odpadli w rundach eliminacyjnych.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
krzys10.12.2017 23:03

Ciekawe czy ten trener Robert ich nie uczył......

K07.11.2017 12:14

Mordobicie

Gość06.11.2017 23:45

Gratulacje!

Oko proroka06.11.2017 15:13

Brawo,brawo,brawo tak trzymać życzę dalszych sukcesów zawodnikom i trenerom za bardzo dobrze wykonaną pracę

mysz06.11.2017 13:23

Gratulacje.Ten klub idzie jak burza.