Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
7 listopada 2017

Potrącił pieszego na pasach i uciekł

Potrącił pieszego na pasach i uciekł
fot. pixabay

Na ulicy Podhalańskiej doszło w poniedziałek do potrącenia pieszego. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.  Na szczęście ofiara wypadku przeżyła. 

 W poniedziałek około godziny 13:45 na Komendę Miejską Policji zadzwoniła kobieta, która zgłosiła, że na w okolicy dla pieszych przy ulicy Podhalańskiej samochód potrącił jej męża i oddalił się z miejsca zdarzenia.  Kierujący nieustalonym pojazdem, wykonując manewr skrętu w boczną drogę przy garażach nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu poruszającemu się chodnikiem w kierunku ulicy Cichej. Kobieta powiadomiła, że pieszy ma złamana nogę - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Na miejsce oprócz policyjnego patrolu przybył zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowanym. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Włamał się do myjni samochodowej Włamał się do myjni samochodowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
gość07.11.2017 20:01

jac tobie potrzebny jest olej w głowie, ale się sam nie podłożysz.Wróć się do szkoły cwaniaczku.

pieszy.07.11.2017 10:27

Pewnie tradycyjnie ... nie zauważył dzisiaj On jutro możesz być Ty. Za jazdę po pijaku utrata prawa jazdy i konfiskata samochodu , ktoś ma coś na przeciwko?

jac07.11.2017 7:54

Sam się podłożył , bo mu kasiora potrzebna .