Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 listopada 2017

Wizja lokalna na miejscu śmierci śp. Jacka Hrycia

Wizja lokalna na miejscu śmierci śp. Jacka Hrycia
fot. JastrzebieOnline.pl

We wtorek przeprowadzono wizje lokalną, która  Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju zarządziła w sprawie tragicznej śmierci Jacka Hrycia. 

W miejscu tragicznej śmierci Jacka Hrycia zgromadziło się spore grono mieszkańców. Przed godziną 9:00 zrekonstruowano, za pomocą policyjnych statystów, przebieg wydarzeń.  Po godzinie 10:00 na miejsce przywieziono podejrzanych, którzy szczegółowo opowiadali o tym, jak wyglądało pobicie w efekcie której nastąpiła śmierć mężczyzny.

Przybyły na miejsce świadek zdarzenia relacjonował śledczym, że agresorzy bijąc Jacka Hrycia koncentrowali się na górnych częściach ciała i żaden z nich nie udzielił mu pomocy.

- Uważam, że sprawców tego wydarzenia powinno się powiesić za **** i czekać aż skonają w mękach - mówiła jedna z kobiet obserwująca oskarżonych o śmiertelne pobicie. Inni mieszkańcy domagają się najwyższego wymiaru kary, ponieważ ich zdaniem było to morderstwo z premedytacja i szczególnym okrucieństwem. 

Do śmiertelnego pobicia 28-letniego Jacka Hrycia doszło w niedzielę, 4 czerwca. Jastrzębianin został zaatakowany przez sprawców z niewiadomych przyczyn na ulicy Sybiraków. W wyniku odniesionych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat, wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Piąty sprawca został doprowadzony przez rodzinę na Komendę Miejską Policji.

Sprawcy tragedii to: 

Łukasz K.lat 21,
Dawid K.lat 23,
Przemysław K.lat 23,
Paweł Sz.lat 25,
Artur L. lat 35.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Tragiczna śmierć jastrzębskiego wędkarza Tragiczna śmierć jastrzębskiego wędkarza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Jbie09.11.2017 16:53

Straciła życie niewinna osoba.
Nie ma tłumaczenia ze sprawcy byli pod wpływem alkoholu ze nie chcieli itd. W tych czasasz młodzież jest bardzo agresywna pod wpływem alkoholu czy tez na trzeźwo. Powinni dostać dożywocie lub jak w innych krajach wyrok śmierci. Jeśli teraz im się uda uniknąć kary, to czy następnym razem nie zrobią tego samego?

ona09.11.2017 7:07

Wieszać powoli w świadomosci obok Macdonalda.

Sprawiedliwosc09.11.2017 0:07

Skopać ich tak samo powoli żeby poczuli buty na twarzach ! SkurczySyny!

do Ptyś08.11.2017 22:16

Ptyś ciebie nikt nie walnol przy porodzie od razu , przydałoby ci się żebyś zaczął myśleć! Takich bezmózgów ziemia nosi!

Miro08.11.2017 12:53

Ludzie na jaki wy wogole temat sie wypowiadacie?...Tak wykreowała to telewizja itd.. 5 vs 1.. ale badzmy szczerze co widac na kamerze? itd.. nie bronie opracow tej sytuacji .... ale badzmy szczerzy poczekajmy na zakonczenie tej sprawy... wtedy mozna mowic co i jak... Ludzie sie wypowiadaja co wogole nie wiedza o co chodzi.... fakt nie zyje osoba ... chłopak niewinny ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora... Kto z tych opracow chociaz "dotchnal" Jacka niech dostanie dozywocie ale reszta.... ludzie poczekajcie chwile i dopiero za jakis czas sie wypowiadajcie...

gość08.11.2017 10:45

Do wymierzania kary jest tylko Sąd i pozwólcie spokojnie pracować organom ścigania!!!

bohun08.11.2017 10:30

podać z imienia i nazwiska , podać adresy aby wszyscy sąsiedzi wiedzieli obok kogo mieszkają

Pokaż wszystkie opinie (38)