Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
8 listopada 2017

Dni baru przy Pomorskiej są policzone. GSM likwiduje lokal

Dni baru przy Pomorskiej są policzone. GSM likwiduje lokal
fot. pixabay

Jest już pokłosie listu mieszkańców ulicy Pomorskiej do władz Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz naszego artykułu w sprawie uciążliwego baru. Lokal będzie działał do końca listopada. 

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa zareagowała na dramatyczne apele mieszkańców związane z działalnością jednego z barów przy ulicy Pomorskiej. Lokatorzy apelowali o pomoc, tak aby zakończyć ich udrękę.

- Na posiedzeniu Rady Nadzorczej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej prezes Gerard Weychert poinformował, że umowa o najem lokalu, w którym obecnie znajduje się sporny bar została wypowiedziana. Z dniem 1 grudnia bar nie będzie mógł już dalej funkcjonować w lokalu należącym do GSM. Władze spółdzielni podejmując tą decyzję uznały, że dobro lokatorów, ich spokój i prawo do godziwych warunków zamieszkania są najważniejsze - powiedział Bolesław Lepczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat rozdaje baranki wielkanocne Magistrat rozdaje baranki wielkanocne

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (64)
Iwona10.11.2017 15:52

Bóg HonorOojczyzna wrescie koniec targu cpobow zlodzeji patologi

Ola10.11.2017 14:08

Była tam jedna. Taka. Malolata z golkowic co sala za piwo każdemu

do lidka09.11.2017 21:53

Wszystko jest dla ludzi,tylko w życiu również należy rozumu używać ale jak ktoś jeszcze z pampersa nie wyrósł to musi ktoś czuwać aby sobie czy drugiemu krzywdy nie zrobił...żyj jak homo sapiens i pozwól żyć spokojnie innym! I to pod rozwagę polecam!

max09.11.2017 21:40

teraz bywalcy baru będą pić na ławkach i zaczepiać ludzi...taki spokój za spokój....

lidka09.11.2017 16:59

Niedlugo ma wejsc ustawa antyalkoholowa i inne tego typu , ludzie są teraz traktowani jak male dzieci, najlepiej to paciorek i spac a w niedziele kosciol a po siedzenie w domu lub szlifowanie bruków ...

wariatka09.11.2017 16:35

Nareszcieeeeeeee !!!!!!!!! Aż się upiję ze szczęscia ! Wreszcie będzie można spać bez stoperów w nocy !!!! huraaaaaaa

Gość09.11.2017 14:06

Dzięki Panie prezesie za skuteczne działanie.

Pokaż wszystkie opinie (64)