Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°13°
Best Fit
8 listopada 2017

Policja poszukuje sprawcy wypadku

Policja poszukuje sprawcy wypadku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci poszukują kierowcy, który w poniedziałek na ulicy Podhalańskiej potrącił pieszego i uciekł. Za oddalenie się z miejsca wypadku grozi mu 12 lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 listopada br., około godziny 13.50, na ulicy Podhalańskiej. Ze wstępnych informacji policjantów z jastrzębskiej drogówki wynika, iż 59-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju idąc chodnikiem wzdłuż ulicy Podhalańskiej, w kierunku ulicy Cichej został potrącony przez kierującego samochodem osobowym, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w boczną drogę, a następnie nie udzielił pomocy poszkodowanemu i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jastrzębianin doznał obrażeń nogi.

-  W celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia, policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny kierowcę bądź inne osoby, mające informacje w tej sprawie - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Numer telefonu (32) 47-87-382 lub (32) 47-87-200.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Rylok 09.11.2017 6:23

No i jak zawsze niestety popiera się przestępstwo.

Gość08.11.2017 20:46

policja ma fundusz operacyjny z którego opłaca kapusi. Niech więc wyznaczy nagrodę , to informator się znajdzie. Tak, to za friko mieszkańcy informują a policjanci siedzą za biurkiem i otrzymują premię za wykrycie sprawcy.

seboc08.11.2017 10:02

10 tys zł i możemy zacząć współpracę. Wy nas karcie to teraz niech płacą sami.

Gość08.11.2017 7:27

Trzeba powołać (czytaj przywrócić ORMO)oni znajdą

Gość08.11.2017 6:33

dorwać go!