Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 listopada 2017

Policja poszukuje sprawcy wypadku

Policja poszukuje sprawcy wypadku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci poszukują kierowcy, który w poniedziałek na ulicy Podhalańskiej potrącił pieszego i uciekł. Za oddalenie się z miejsca wypadku grozi mu 12 lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 listopada br., około godziny 13.50, na ulicy Podhalańskiej. Ze wstępnych informacji policjantów z jastrzębskiej drogówki wynika, iż 59-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju idąc chodnikiem wzdłuż ulicy Podhalańskiej, w kierunku ulicy Cichej został potrącony przez kierującego samochodem osobowym, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w boczną drogę, a następnie nie udzielił pomocy poszkodowanemu i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jastrzębianin doznał obrażeń nogi.

-  W celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia, policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny kierowcę bądź inne osoby, mające informacje w tej sprawie - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Numer telefonu (32) 47-87-382 lub (32) 47-87-200.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Rylok 09.11.2017 6:23

No i jak zawsze niestety popiera się przestępstwo.

Gość08.11.2017 20:46

policja ma fundusz operacyjny z którego opłaca kapusi. Niech więc wyznaczy nagrodę , to informator się znajdzie. Tak, to za friko mieszkańcy informują a policjanci siedzą za biurkiem i otrzymują premię za wykrycie sprawcy.

seboc08.11.2017 10:02

10 tys zł i możemy zacząć współpracę. Wy nas karcie to teraz niech płacą sami.

Gość08.11.2017 7:27

Trzeba powołać (czytaj przywrócić ORMO)oni znajdą

Gość08.11.2017 6:33

dorwać go!