Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 listopada 2017

Wyrzuciła mu ubrania przez okno i zakończyła związek

Wyrzuciła mu ubrania przez okno i zakończyła związek
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W dość niekonwencjonalny sposób jedna z mieszkanek Jastrzębia postanowiła zakończyć związek z partnerem, wyrzucając mu ubrania przez okno i nakazując  opuścić mieszkanie. 

W poniedziałek, około godziny 10:30, mężczyzna zamieszkujący ulicę Opolską powiadomił Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, że partnerka wyrzuca mu przez okno ubrania. Zabrała również telefon komórkowy i dowód osobisty.

- Przybyły na miejsce patrol policji potwierdził, że kobieta będąca pod wpływem alkoholu wyrzuciła z mieszkania ubrania partnerowi. Jastrzębianka oświadczyła, że w ten sposób kończy swój związek z mężczyzną. Policjanci nie stwierdzili zagrożenia dla życia oraz zdrowia osób znajdujących się w mieszkaniu. Mężczyzna opuścił lokal zabierając swoje rzeczy osobiste - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (40)
do KaCHa12.11.2017 18:35

Skonczysz jako samotna matka ze stadem kotów a syna jesli to bedzie syn wychowasz na ciamajde masz to jak w BANKU

KaCHa11.11.2017 10:47

Do Mężczyzna. Piszesz jak potłuczony. Akceptowac i kochać za wady. teraz to coraz wiecej kobiet odchodzi od niedorajdów mężczyzn. Bo cześć z nich nawet do seksu się nie nadaje. Mają coraz wiekszy problem z męskościa. skoro mamy wybór, to dlaczego nie wybrać jak najlepiej. Ja mam duże uczucia do życia w luksusie i kocham bardzo pieniądze.

gf10.11.2017 11:58

Kobietą w tych czasach poprzestawiało sie w głowie.. roszczenia od mezczyzn wieczne wyciaganie kasy a nawet głupiej zupy nie potrafi zrobic na obiad, wracasz z pracy pańcia siedzi na fb oglada jakies głupie seriale i drzwiach cie pyta to gdzie ją na obiad zaprosisz dzisiaj. A jeszcze kilkadziesiat lat temu jedna taka czy druga chłopa obrabiał pole

Gość09.11.2017 16:17

dobrze że jego nie wyrzuciła przez to okno hahhahahahah

Mężczyzna09.11.2017 12:54

Popieram Gościa z 08.11. 10:32 w dzisiejszych czasach tak i kobiety jak i mężczyzni nie stawiają na uczucia z naciskiem na kobiet bo teraz coraz częściej mężczyźni odchodzą od Kobiet bo są nie spełnieni w związku. W związku ludzie powini się wspierać, kochać za wady akceptować je a lubić za zalety.

Gość09.11.2017 10:05

Ale sensacja

Gosc09.11.2017 6:33

A moze powyzszy pan cos przeskrobal ? Juz nimtk nie pomysli o zadradach tylko zaraz o gotowce

Pokaż wszystkie opinie (40)