Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-4°
9 listopada 2017

Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar

  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
Więcej zdjęć:
fot. jastrzebieonline.pl

W budynku byłej łaźni górniczej przy ul. Towarowej 1 wybuchł pożar. Ponieważ ogień może objąć również inne obiekty Zakładu Wsparcia Produkcji JSW S.A., zarządzono ewakuację pracowników. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe. Spokojnie, to tylko ćwiczenia.

- Chwilę później dochodzi do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ul. Połomskiej i Szybowej. Uczestniczą w nim: bus, samochód osobowy, furgonetka Zakładu Karnego przewożąca osadzonych oraz autokar wycieczkowy. Są osoby poszkodowane. W busie znajdują się obcokrajowcy, prawdopodobnie nielegalni imigranci. Podczas przeładunku osadzonych, część więźniów podejmuje próbę ucieczki - informuje jastrzębski magistrat.

Na szczęście to tylko założenia do ćwiczeń, jakie w czwartek, 9 listopada, zostaną przeprowadzone w Jastrzębiu-Zdroju. Zdarzenie przy ul. Towarowej rozpocznie się około godz. 10:00, natomiast na skrzyżowaniu ul. Połomskiej i Szybowej o godz. 11:30.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar w mieszkaniu przy ulicy Zielonej Pożar w mieszkaniu przy ulicy Zielonej

Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Co się zdarzyło?09.11.2017 16:00

Coś się zdarzyło na Pomorskiej. Czy ktoś wie co to było? Z zachowania strażaków, pogotowia i policji wynika, że to było poważne wydarzenie. A wy nic nie wiecie ?

Gość09.11.2017 14:14

"prawdopodobnie nielegalni imigranci"

Polityka strachu.
Miasto hoduje wlasnych, prawdziwych, mordercow i gwalcicieli.