Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
EkoOkna
9 listopada 2017

Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar

  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
  • Ćwiczenia: W budynku łaźni kopalnianej wybuchł pożar
Więcej zdjęć:
fot. jastrzebieonline.pl

W budynku byłej łaźni górniczej przy ul. Towarowej 1 wybuchł pożar. Ponieważ ogień może objąć również inne obiekty Zakładu Wsparcia Produkcji JSW S.A., zarządzono ewakuację pracowników. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe. Spokojnie, to tylko ćwiczenia.

- Chwilę później dochodzi do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ul. Połomskiej i Szybowej. Uczestniczą w nim: bus, samochód osobowy, furgonetka Zakładu Karnego przewożąca osadzonych oraz autokar wycieczkowy. Są osoby poszkodowane. W busie znajdują się obcokrajowcy, prawdopodobnie nielegalni imigranci. Podczas przeładunku osadzonych, część więźniów podejmuje próbę ucieczki - informuje jastrzębski magistrat.

Na szczęście to tylko założenia do ćwiczeń, jakie w czwartek, 9 listopada, zostaną przeprowadzone w Jastrzębiu-Zdroju. Zdarzenie przy ul. Towarowej rozpocznie się około godz. 10:00, natomiast na skrzyżowaniu ul. Połomskiej i Szybowej o godz. 11:30.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Co się zdarzyło?09.11.2017 16:00

Coś się zdarzyło na Pomorskiej. Czy ktoś wie co to było? Z zachowania strażaków, pogotowia i policji wynika, że to było poważne wydarzenie. A wy nic nie wiecie ?

Gość09.11.2017 14:14

"prawdopodobnie nielegalni imigranci"

Polityka strachu.
Miasto hoduje wlasnych, prawdziwych, mordercow i gwalcicieli.