Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
10 listopada 2017

Kierowca, który uciekł z miejsca wypadku jest w rękach policji

Kierowca, który uciekł z miejsca wypadku jest w rękach policji
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek doszło do potrącenia pieszego na chodniku. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjantom udało się go namierzyć. 

59-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju idąc chodnikiem wzdłuż ulicy Podhalańskiej, w kierunku ulicy Cichej został potrącony przez kierującego samochodem osobowym, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w boczną drogę, a następnie nie udzielił pomocy poszkodowanemu i oddalił się z miejsca zdarzenia.

W środę policjanci z KMP w Jastrzębiu-Zdroju ustalili, że sprawcą wypadku był 79-letni mężczyzna. Jest on mieszkańcem Jastrzębia-Zdroju, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.

Za oddalenie się z miejsca wypadku Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 12 lat więzienia.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Gość20.11.2017 22:51

Weteran a co Ty wyskoczyłeś z tym popiołem ? może boisz się , bo palisz w piecu byle czym.

weteran 16.11.2017 4:36

A kto już wydał wyrok na tego staruszka, toć sprawy nie było jeszcze, jak będziesz komentować jak to będzie twój ojciec lub matka ludzie przemawia w was jad i państwo policyjne poco wy chodzicie do kościoła na pokaz nie osądzajcie to nie będziecie osądzani, Polacy toć mi tracimy człowieczeństwo, nie wydawajcie wyroków od tego są sądy z kąt taka moda jeden przed drugim byle zabłysnąć, ja będąc w Rosji policjant pomógł mi wymienić żarówkę w aucie a w Polsce za to samo zabrano żonie dowód, jak ludzie mają lubić straż i inne służby jak oni zaglądają do pieca i grzebią w popiele, czy trzeba nam 3-wojny żebyśmy się szanowali ja przeżyłem

do" Do Jonatana"10.11.2017 20:40

po komentarzach widać, ze chłopcy i dziewczęta ze śląskiej również nie lubią strażników miejskich

Do Jonatana10.11.2017 17:52

O to poproś Straż miejską. Prowadzą całodobowy monitoring, więc nie powinni mieć trudności w zlokalizowaniu przygłupów. Problem jednak jest. Musi im się chcieć, jeszcze bardziej do tego jak im się nie chce. Możliwe, że pracownicy SM, to kumple tych niepoczytalnych świrusów. Trzeba im skuć mordy na tyle dobrze, żeby koledzy ich nie rozpoznali i wtedy zaczną działć.

tubylec10.11.2017 16:50

zostanie mu prowadzić tylko balkoniki i to jeszcze na celi.

Gość10.11.2017 15:23

A to stray łobuz!

Marcin10.11.2017 14:56

12 lat dla tego gościa to dożywocie :)

Pokaż wszystkie opinie (12)