Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
13 listopada 2017

Woda w kranach jednak będzie

Woda w kranach jednak będzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę wieczorem Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informowało o tym, że w poniedziałek będzie przerwa w dostawie wody. Dyrektor Jastrzębskich Zakładów Wodociągów i Kanalizacji odniósł się do tych doniesień. 

Dyrektor JZWiK Tadeusz Pilarski poinformowali dzisiaj rano, że nie przewiduje się przerw w dostawie wody dla mieszkańców. Potwierdził, że w przepompowni wody w Petrovicach nastąpi wyłączenie energii elektrycznej, jednak zostanie uruchomione zasilanie awaryjne. Nie powinno to wpłynąć na dostawę wody w Jastrzębiu.

Dyrektor Pilarski wyjaśnia podanie błędnych informacji, które wczoraj dotarły do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.  

- W dniu dzisiejszym będzie usuwana awaria u jednego z naszych dostawców, jednak posiadamy alternatywne źródła zasilania. Informacja medialna o braku wody była nieprecyzyjna. Przepraszamy za powstałe zamieszanie - napisał m.in. dyrektor Pilarski w specjalnie wydanym oświadczeniu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dwie osoby uwięzione w windzie Dwie osoby uwięzione w windzie

Na Kaszubskiej nie grzały kaloryfery Na Kaszubskiej nie grzały kaloryfery

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
zołza z zofiówki16.11.2017 10:21

Poszłam na całość i olałam tą całą szopkę, na ,,brudasa ,, też można ;P

wodnik szuwarek13.11.2017 22:24

Będzie jutro woda ?

do 18.4113.11.2017 21:50

No i dopiero mam ekscesy. Tak to pani Hetman sobie poprawiła.

Mlody13.11.2017 21:34

Bierzemy wodę od sasiasiadow bo ktoś się z kimś dogadałem ale nikt nie dał wody na testy woda z goczakowic z zalew była 100%zdrowsza niz czeska

Hahaha13.11.2017 19:18

Świetna wpadka wydziału! Jednym postem (bez zwykłego "przepraszamy") dali prawdziwy popis profesjonalizmu :D

do Gość z 9:2913.11.2017 18:41

A wiesz dlaczego został zwolniony naczelnik Zarządzani Kryzysowego? To może się zorientuj najpierw bo ten Pan powinien już dawno dostać dyscyplinarkę. W końcu ktoś się za niego wziął. Janecki widocznie nie widział jego ekscesów.

do Ewki4513.11.2017 18:09

No popatrz..i nikt cię nie posłuchał...a ty tak mądra Ewka, bo pisałaś, a tu nic tylko się podniecają ehhh..

Pokaż wszystkie opinie (38)