Spółdzielczy

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 listopada 2017

Woda w kranach jednak będzie

Woda w kranach jednak będzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę wieczorem Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informowało o tym, że w poniedziałek będzie przerwa w dostawie wody. Dyrektor Jastrzębskich Zakładów Wodociągów i Kanalizacji odniósł się do tych doniesień. 

Dyrektor JZWiK Tadeusz Pilarski poinformowali dzisiaj rano, że nie przewiduje się przerw w dostawie wody dla mieszkańców. Potwierdził, że w przepompowni wody w Petrovicach nastąpi wyłączenie energii elektrycznej, jednak zostanie uruchomione zasilanie awaryjne. Nie powinno to wpłynąć na dostawę wody w Jastrzębiu.

Dyrektor Pilarski wyjaśnia podanie błędnych informacji, które wczoraj dotarły do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.  

- W dniu dzisiejszym będzie usuwana awaria u jednego z naszych dostawców, jednak posiadamy alternatywne źródła zasilania. Informacja medialna o braku wody była nieprecyzyjna. Przepraszamy za powstałe zamieszanie - napisał m.in. dyrektor Pilarski w specjalnie wydanym oświadczeniu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

GSM: Odszkodowania bez zwłoki w zalanym bloku GSM: Odszkodowania bez zwłoki w zalanym bloku

Wyważyli drzwi, bo woda zalewała sąsiadów. Straty to 10 tys. zł  Wyważyli drzwi, bo woda zalewała sąsiadów. Straty to 10 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
zołza z zofiówki16.11.2017 10:21

Poszłam na całość i olałam tą całą szopkę, na ,,brudasa ,, też można ;P

wodnik szuwarek13.11.2017 22:24

Będzie jutro woda ?

do 18.4113.11.2017 21:50

No i dopiero mam ekscesy. Tak to pani Hetman sobie poprawiła.

Mlody13.11.2017 21:34

Bierzemy wodę od sasiasiadow bo ktoś się z kimś dogadałem ale nikt nie dał wody na testy woda z goczakowic z zalew była 100%zdrowsza niz czeska

Hahaha13.11.2017 19:18

Świetna wpadka wydziału! Jednym postem (bez zwykłego "przepraszamy") dali prawdziwy popis profesjonalizmu :D

do Gość z 9:2913.11.2017 18:41

A wiesz dlaczego został zwolniony naczelnik Zarządzani Kryzysowego? To może się zorientuj najpierw bo ten Pan powinien już dawno dostać dyscyplinarkę. W końcu ktoś się za niego wziął. Janecki widocznie nie widział jego ekscesów.

do Ewki4513.11.2017 18:09

No popatrz..i nikt cię nie posłuchał...a ty tak mądra Ewka, bo pisałaś, a tu nic tylko się podniecają ehhh..

Pokaż wszystkie opinie (38)