Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
15 listopada 2017

Zderzenie samochodów na ulicy Reja

Zderzenie samochodów na ulicy Reja
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W środę rano warunki na drogach nie są najlepsze. Jezdnie śliskie, mokre powodują, że należy dostosować prędkość jazdy do warunków. Rano, ok. godz.6:00,  zderzyły się dwa samochody osobowe na ulicy Reja. 

- Kierująca samochodem marki Peugeot 46-letnia jastrzębianka podczas manewru wymijania zderzyła się z jadącym z przeciwka samochodem marki Volkswagenem Busem, którym kierował mężczyzna w wieku 44-lat. Kobieta została ukarana mandatem 500 zł i sześcioma punktami karnymi. Przednia szyba samochodu kierującej była oszroniona, co utrudniało jej widoczność i reagowania na sytuacje na drodze. Ponadto kierowca ciężarówki, który usiłował ominąć miejsce zdarzenia poprzez przejechanie, przez pobocze ugrzązł w nim, utrudniając dodatkowo ruch w miejscu zdarzenia - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja przypomina, że należy odpowiednio oczyścić przednie szyby ze szronu, aby zapewnić kierowcy odpowiednią widoczność. Za niedostosowanie się do tego wymogu grozi mandat w wysokości 500 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W kopalni JSW strop zawalił się na górników W kopalni JSW strop zawalił się na górników

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Co się dzieje?15.11.2017 18:28

Czy ludziki są zaczadzone? A może głupota wyszła z dołu, bo zauważyła, że teraz już może się pokazywać. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wypadek wydarza się w ciągu sekundy. Wystarczy przestać wyobrażać sobie skutki tego co się widzi na drodze i bęc! Już się blacharze cieszą! Malo kto płaci auto casco. Dochodzenie kto był winny trwa długo a nieczynny samochód to często brak możliwości dojazdu do pracy.

Janusz15.11.2017 17:23

Chore, jakby to był facet - prawa jazdy nie ma.

Gienia15.11.2017 15:13

Szkoda wydać 5 zł na odmrażacz do szyb , ale 100 na tipsy już nie szkoda

......15.11.2017 14:54

Okazało się, że przednia szyba samochodu kierującej była oszroniona, co utrudniało kobiecie widoczność i reagowanie na ewentualne zagrożenia w ruchu drogowym

do 10:0515.11.2017 11:43

i co jeszcze , odciski palców Byś chciał.

Olek15.11.2017 10:05

W którym to miejscu?Na szerokiej koło toto lotka?