Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
15 listopada 2017

Zderzenie samochodów na ulicy Reja

Zderzenie samochodów na ulicy Reja
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W środę rano warunki na drogach nie są najlepsze. Jezdnie śliskie, mokre powodują, że należy dostosować prędkość jazdy do warunków. Rano, ok. godz.6:00,  zderzyły się dwa samochody osobowe na ulicy Reja. 

- Kierująca samochodem marki Peugeot 46-letnia jastrzębianka podczas manewru wymijania zderzyła się z jadącym z przeciwka samochodem marki Volkswagenem Busem, którym kierował mężczyzna w wieku 44-lat. Kobieta została ukarana mandatem 500 zł i sześcioma punktami karnymi. Przednia szyba samochodu kierującej była oszroniona, co utrudniało jej widoczność i reagowania na sytuacje na drodze. Ponadto kierowca ciężarówki, który usiłował ominąć miejsce zdarzenia poprzez przejechanie, przez pobocze ugrzązł w nim, utrudniając dodatkowo ruch w miejscu zdarzenia - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja przypomina, że należy odpowiednio oczyścić przednie szyby ze szronu, aby zapewnić kierowcy odpowiednią widoczność. Za niedostosowanie się do tego wymogu grozi mandat w wysokości 500 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ranne dzieci zostały odwiezione do szpitala Ranne dzieci zostały odwiezione do szpitala

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Co się dzieje?15.11.2017 18:28

Czy ludziki są zaczadzone? A może głupota wyszła z dołu, bo zauważyła, że teraz już może się pokazywać. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wypadek wydarza się w ciągu sekundy. Wystarczy przestać wyobrażać sobie skutki tego co się widzi na drodze i bęc! Już się blacharze cieszą! Malo kto płaci auto casco. Dochodzenie kto był winny trwa długo a nieczynny samochód to często brak możliwości dojazdu do pracy.

Janusz15.11.2017 17:23

Chore, jakby to był facet - prawa jazdy nie ma.

Gienia15.11.2017 15:13

Szkoda wydać 5 zł na odmrażacz do szyb , ale 100 na tipsy już nie szkoda

......15.11.2017 14:54

Okazało się, że przednia szyba samochodu kierującej była oszroniona, co utrudniało kobiecie widoczność i reagowanie na ewentualne zagrożenia w ruchu drogowym

do 10:0515.11.2017 11:43

i co jeszcze , odciski palców Byś chciał.

Olek15.11.2017 10:05

W którym to miejscu?Na szerokiej koło toto lotka?