Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
15 listopada 2017

Kobieta w szlafroku leżała pod śmietnikiem

Kobieta w szlafroku leżała pod śmietnikiem
fot. KMP Jastrzębie

W środę w nocy, około godziny 2.00 policjanci z prewencji patrolując ulicę Śląską w Jastrzębiu zauważyli mężczyznę, który wzywał pomocy. Okazało się, że w rejonie kontenerów na śmieci leży kobieta ubrana w szlafrok i kapcie.

-  Mundurowi natychmiast podjęli czynności zapobiegające nadmiernemu wychłodzeniu kobiety i wezwali pogotowie ratunkowe. Stróże prawa ustalili personalia seniorki. 85-latka skarżyła się na bóle oka i nie była w stanie powiedzieć, dlaczego znalazła się w tym miejscu. Za pośrednictwem dyżurnego policjanci ustalili adres zamieszkania, gdzie następnie się udali. W mieszkaniu policjanci zastali syna staruszki, który nie wiedział, że jego matka wyszła z domu i dlaczego matka wyszła. Dzięki jastrzębianinowi, 85-letnia staruszka w porę trafiła do szpitala - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja wciąż apeluje o wzmożoną czujność, która może przyczynić się do uratowania osób bezdomnych, starszych lub pod wpływem alkoholu, narażonych na zgon z powodu wychłodzenia. Jeden telefon w takiej sytuacji wystarczy, aby zapobiec być może kolejnej tragedii.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hejt nasz powszedni - "Niech zdechnie!" Hejt nasz powszedni - "Niech zdechnie!"

Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Barbarka15.11.2017 19:08

Ale ktoś tu jest jeszcze głupszy,bo pisze od rzeczy..Haha....

do głupich 15.11.2017 18:16

Jesteście tak durni jak partia która wami rządzi. Myślcie na Boga bo nie przeżyjecie.

M.M.15.11.2017 14:46

Haha wystarczy jeden telefon...pewnej nocy w czasie zimy zauważyłem pana leżącego na trawie,byłem w domu sam z malutkim dzieckiem,zadzwonilem pod 112 i pani operator powiedziała ze mam zobaczyć co z tym panem jest.Miałem zostawić małe dziecko same bo nikomu nie chciało się przyjeżdżać.Policja i pogotowie-przyjechali po 30min.

Cygan15.11.2017 12:31

Czujniki antywłamaniowe do drzwi i będzie wiedział że wyszła...

Oko proroka15.11.2017 12:03

Sprawdzić tego "syna" 85 letnia kobieta nie przemieszcza się z prędkością światła