Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 listopada 2017

Kobieta w szlafroku leżała pod śmietnikiem

Kobieta w szlafroku leżała pod śmietnikiem
fot. KMP Jastrzębie

W środę w nocy, około godziny 2.00 policjanci z prewencji patrolując ulicę Śląską w Jastrzębiu zauważyli mężczyznę, który wzywał pomocy. Okazało się, że w rejonie kontenerów na śmieci leży kobieta ubrana w szlafrok i kapcie.

-  Mundurowi natychmiast podjęli czynności zapobiegające nadmiernemu wychłodzeniu kobiety i wezwali pogotowie ratunkowe. Stróże prawa ustalili personalia seniorki. 85-latka skarżyła się na bóle oka i nie była w stanie powiedzieć, dlaczego znalazła się w tym miejscu. Za pośrednictwem dyżurnego policjanci ustalili adres zamieszkania, gdzie następnie się udali. W mieszkaniu policjanci zastali syna staruszki, który nie wiedział, że jego matka wyszła z domu i dlaczego matka wyszła. Dzięki jastrzębianinowi, 85-letnia staruszka w porę trafiła do szpitala - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja wciąż apeluje o wzmożoną czujność, która może przyczynić się do uratowania osób bezdomnych, starszych lub pod wpływem alkoholu, narażonych na zgon z powodu wychłodzenia. Jeden telefon w takiej sytuacji wystarczy, aby zapobiec być może kolejnej tragedii.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Barbarka15.11.2017 19:08

Ale ktoś tu jest jeszcze głupszy,bo pisze od rzeczy..Haha....

do głupich 15.11.2017 18:16

Jesteście tak durni jak partia która wami rządzi. Myślcie na Boga bo nie przeżyjecie.

M.M.15.11.2017 14:46

Haha wystarczy jeden telefon...pewnej nocy w czasie zimy zauważyłem pana leżącego na trawie,byłem w domu sam z malutkim dzieckiem,zadzwonilem pod 112 i pani operator powiedziała ze mam zobaczyć co z tym panem jest.Miałem zostawić małe dziecko same bo nikomu nie chciało się przyjeżdżać.Policja i pogotowie-przyjechali po 30min.

Cygan15.11.2017 12:31

Czujniki antywłamaniowe do drzwi i będzie wiedział że wyszła...

Oko proroka15.11.2017 12:03

Sprawdzić tego "syna" 85 letnia kobieta nie przemieszcza się z prędkością światła